מגמות ומסלולים

בבית ספר הרב תחומי רמלה יש מקום לכל אחד. כל תלמיד יכול למצוא את מקומו במקצוע שהוא אוהב ולהשקיע בלימודים ברצון במגמה המתאימה לו.
בדף זה פרטנו עבורכם על כל מגמות בית הספר. אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מגמות בית ספר

אדריכלות

 • אדריכלות

  המגמה מיועדת לתלמידים יצירתיים שאוהבים לתכנן ולעצב, תוך יישום טכנולוגיות מתקדמות. הלימודים מאפשרים לחוות יצירת מבנה במרחב, תוך שימוש בכלים עיצוביים וטכנולוגים חדשניים כגון: תוכנות שרטוט ומידול עכשוויות. התלמידים לומדים יסודות תיאורטיים בהנדסה, באדריכלות ובעיצוב.

ביו רפואה

 • ביו רפואה

  התלמידים נחשפים לסוגיות ולדילמות עדכניות בהתמודדות האדם עם הרפואה, המדע, הטכנולוגיה והאתיקה. הסוגיות הללו, מקנות להם בסיס לעבודה עתידית בתחומי הרפואה.

הנדסת תוכנה

 • הנדסת תוכנה

  המגמה חושפת ללומדים את עקרונות מדעי המחשב, על פניו השונים. בפרט, התלמידים מתמודדים עם בעיות מאתגרות ומיישמים את הפתרונות ע"י תכנות בשפות מחשב שונות. התלמידים שממשיכים ללימודי הנדסת תוכנה מיישמים את הידע שרכשו במסגרת לימודי הנדסת תכנה וסייבר, מתמודדים עם אתגרים מערכתיים ומפתחים פרויקטים מורכבים. מדעי המחשב נחשבת גם, שפת הטכנולוגיה - שפה המתארת תהליכים, מבנים וקשרים בין טכנולוגיות.

תעשיה וניהול

 • מנהל וכלכלה

  לימודים במגמה מפתחים אצל בוגריה הבנה וידע של תהליכים המתרחשים בארגונים תעשייתיים, כמו גם בארגונים נותני שירות. התלמידים לומדים פונקציות של תכנון, ניהול ובקרה של ארגונים ומשתמשים בכלים לשיפור ביצועים.

מסלולי בית הספר

 • חינוך לפסגות

  המסלול מודרך בעזרת עמותה "חינוך לפסגות": - תגבורים במטרה להיות מצוינים בלימודים - טיולים - עזרה לקהילה - ועוד ועוד

 • בגרות חברתית

  רוחו המיוחדת של בית ספרינו באה לידי ביטוי בתוכניות התנדבות רבות שנבנו עבורכם.