רב לוח תשפב

רב לוח תשפ"ב

  תאריך יום בשבוע ספירת ימי לימוד אירוע כיתות אחריות
  23.8.2021 ב'        
  24.8.2021 ג'        
  25.8.2021 ד'        
  26.8.2021 ה'        
  27.8.2021 ו'        
  28.8.2021 ש   שבת    
  29.8.2021 א'   מפגש עם מורים חדשים    
  30.8.2021 ב'   יום היערכות תשפ"ב    
1 31.8.2021 ג'        
  1.9.2021 ד' 1 הדרכת עזרה ראשונה – מורים מורים פרר
  1.9.2021 ד' 1 ערב – אסיפת הורים ובחירת יו"ר    
  2.9.2021 ה' 2 מבחן ממיין במתמטיקה- שכבת יא'   צוות מתמטיקה
  2.9.2021 ה' 2      
  3.9.2021 ו' 3      
  4.9.2021 ש   שבת    
  5.9.2021 א' 4      
  6.9.2021 ב'   חופשה- ערב ראש השנה    
  7.9.2021 ג'   חופשה ראש השנה    
2 8.9.2021 ד'   חופשה ראש השנה    
  9.9.2021 ה' 5      
  10.9.2021 ו' 6      
  11.9.2021 ש   שבת    
  12.9.2021 א' 7 הדרכה עזרה ראשונה שכ' י'    
  13.9.2021 ב' 8 הדרכה עזרה ראשונה שכ' י'    
  13.9.2021 ב' 8 פורום מנהלים 13:30    
  13.9.2021 ב' 8      
3 14.9.2021 ג' 9      
  15.9.2021 ד'   חופשה – ערב כיפור    
  16.9.2021 ה'   חופשה- יום הכיפורים    
  17.9.2021 ו' 10      
  18.9.2021 ש   שבת    
  19.9.2021 א' 11      
  20.9.2021 ב'   חופשה ערב חג הסוכות    
4 21.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  22.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  23.9.2021 ה'   חופשת סוכות    
  24.9.2021 ו'   חופשת סוכות    
  25.9.2021 ש   שבת    
  26.9.2021 א'   חופשת סוכות    
  27.9.2021 ב'   חופשת סוכות    
5 28.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  29.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  30.9.2021 ה' 12      
  1.10.2021 ו' 13      
  2.10.2021 ש   שבת    
  3.10.2021 א' 14 יום סדנאות הגנה עצמית- שכ' יא    
  3.10.2021 א' 14      
  4.10.2021 ב' 15 מליאת מורים מקצועיים / מחנכים הכנת קובץ היכרות תלמידים    
6 5.10.2021 ג' 16      
  6.10.2021 ד' 17      
  7.10.2021 ה' 18      
  8.10.2021 ו' 18      
  9.10.2021 ש   שבת    
  10.10.2021 א' 20 סדנא רגע לפני גיוס- שכבת יב'-11:45-8:30   משה"ב
  10.10.2021 א' 20      
  11.10.2021 ב' 21 בעקבות לוחמים לשכבת יב'    
  11.10.2021 ב' 21 שכב' י'- יום מוקד מעורבות חברתית+ "לקפוץ מעל העננים"- הצגה החל מהבוקר ההצגה בשעה 10:00
  11.10.2021 ב' 21 בשעה 14:00 , זמן היכרות בית ספרי- כל מחנך שולח למורי כיתתו את קובץ ההיכרות ובזמן זה כל מורה קורא את הקובץ    
7 12.10.2021 ג' 22      
  13.10.2021 ד' 23      
  13.10.2021 ד' 23 כנס מנהלים רשת עמל   ברק
  14.10.2021 ה' 24      
  15.10.2021 ו' 25      
  16.10.2021 ש   שבת    
  17.10.2021 א' 26      
  18.10.2021 ב' 27 טקס יום הזכרון ליצחק רבין    
8 19.10.2021 ג' 28      
  20.10.2021 ד' 29 קב' ביו רפואה יא'- הרצאה של תורם כלייה   בשעות המגמה
  20.10.2021 ד' 29 כדורסל בנות- דוד רזיאל   15:00-12:00
  21.10.2021 ה' 30 כדורסל בנים- דוד רזיאל 15:00-12:00  
  21.10.2021 ה' 30 ערב הורי יא' -הכנה לצה"ל 19:00  
  22.10.2021 ו' 31      
  23.10.2021 ש        
  24.10.2021 א' 32      
  25.10.2021 ב' 33 תל"א כיתות חינוך מיוחד בהשתתפות כלל מורי הכיתה.החל משעה 14:00 על פי הסדר י/2 יא7 יב7 יב2 ( 45 דקות לכל כיתה)    
9 26.10.2021 ג' 34 תחרות הכיתה המקושטת    
  26.10.2021 ג' 34 מפגש מורים בערב 20:00  
  27.10.2021 ד' 35 פאנל חשיפה למכינות ולשנת שירות 13:00-11:30 אשכול פיס
  28.10.2021 ה' 36      
  29.10.2021 ו' 37      
  30.10.2021 ש   שבת    
  31.10.2021 א' 38      
  1.11.2021 ב' 39 טיול שנתי שכבת יא'    
10 2.11.2021 ג' 40 טיול שנתי שכבת יא'    
  3.11.2021 ד' 41      
  4.11.2021 ה' 42      
  4.11.2021 ה' 42 חג הסיגד לפי לוח שנה    
  5.11.2021 ו' 43      
  6.11.2021 ש   שבת    
  7.11.2021 א' 44 קטרגל בנים ברמלה (דוד רזיאל)   15:00-12:00
  8.11.2021 ב' 45      
  8.11.2021 ב' 45      
11 9.11.2021 ג' 46      
  10.11.2021 ד' 47      
  11.11.2021 ה' 48      
  12.11.2021 ו' 49 מועד אחרון להזנת ציונים שוטפים לרבעון ראשון    
  13.11.2021 ש   שבת    
  14.11.2021 א' 50 קטרגל בנות ביהוד    
  14.11.2021 א' 50 ועדה מלווה-רב תחומי ועידנים 12:30-10:00  
  14.11.2021 א' 50 פאנל משותף עם צוות מהחטיבה. בהשתתפות רכזי שכבה, יועצות, רכזי הקלות למידה ואיבחונים, סגניות 14:00  
  15.11.2021 ב' 51 שכבת יא'- סדנה לקראת שירות 11:45-8:30  
  15.11.2021 ב' 51 המשך- שמור להכנה לצו אחוד 12:45-12:00  
  15.11.2021 ב' 51 יום הבראיות והכושר הגופני    
12 16.11.2021 ג' 52 סיום רבע א' תשפ"ב    
  16.11.2021 ג' 52 פדגוגיות מורחבות 14:00-יא2 + 15:00-יא/6  
  17.11.2021 ד' 53 "כל מה שרצית לשאול ולא העזת" קב' פיזיקה יא' עונה לשאלות 14:30-12:15 באחריות מריאנה
  17.11.2021 ד' 53 פורום מנהלים : 16:30-13:30    
  17.11.2021 ד' 53 פדגוגיות מורחובת רבע א'- 14:00-יב/6  
  18.11.2021 ה' 54 פדגוגיות מורחובת רבע א'- 14:00-יב/1 + 15:00- יב4 החל משעה 14:00
  19.11.2021 ו' 55      
  20.11.2021 ש   שבת    
  21.11.2021 א' 56 קבוצת ביו רפואה יב' סיור   באחריות אלעד
  21.11.2021 א' 56      
  21.11.2021 א' 56 פדגוגיות מורחובת רבע א'- י 14:00-י/4 + 15:00-י/5  
  22.11.2021 ב' 57 מליאה- הנחיית קבוצות בסימן התנהגויות סיכון    
13 23.11.2021 ג' 58 פדגוגיות מורחובת רבע א'- 2 כיתות 14:00-י/3 + 15:00- י/1  
  23.11.2021 ג' 58 יום המורה    
  23.11.2021 ג' 58 כדורשת בנות , רמלה, פארק עופר    
  24.11.2021 ד' 59 פדגוגיות מורחובת רבע א'-2 כיתות 14:00-יא/4 + 15:00- יא/5  
  25.11.2021 ה' 60 פדגוגיות מורחובת רבע א'- 2 כיתות 14:00-ב/5 + 15:00-יב/3  
  26.11.2021 ו' 61      
  27.11.2021 ש   שבת    
  28.11.2021 א' 62 יום הקורה לפצועי צה"ל    
  28.11.2021 א' 62 פדגוגיות מורחובת רבע א'- 2 כיתות 14:00-יא/1+ 15:00-יא/3  
  29.11.2021 ב' 63 מרוץ הלפיד , מליאת מורים חגיגית – למצוא את האור    
14 30.11.2021 ג'   חופשת חנוכה    
  1.12.2021 ד'   חופשת חנוכה    
  2.12.2021 ה'   חופשת חנוכה    
  3.12.2021 ו'   חופשת חנוכה    
  4.12.2021 ש   שבת    
  5.12.2021 א'   חופשת חנוכה    
  6.12.2021 ב'   חופשת חנוכה    
15 7.12.2021 ג' 64 כדורגל פארק עופר 14:00-10:00 בנים
  8.12.2021 ד' 65      
  9.12.2021 ה' 66      
  9.12.2021 ה' 66 קט רגל בנות המשך- ראשון לציון    
  10.12.2021 ו' 67      
  11.12.2021 ש   שבת    
  12.12.2021 א' 68 ועדת התמדה- רב תחומי ועידנים – אגף החינוך 12:30-9:00  
  13.12.2021 ב' 69 סיור לתלמידים מצטיינים במוזיאון ישראל י-5 יחידות, יא שחר 4 יחידות, יא-5 יחידות יב 5 יחידות דרעי אסף
  13.12.2021 ב' 69 שמור לברק- סיור מנהלים מכשירים    
  13.12.2021 ב' 69 יום הורים 1    
  14.12.2021 ג' 70 ארבעה מפגשים עם הצייר האומן דוראר בכרי- שכב' יב' 4 מפגשים – באחריות חגי בין השעות 9:30 עד 13:00
16 14.12.2021 ג' 70      
  15.12.2021 ד' 71 פורום מנהלים:16:30-13:30    
  16.12.2021 ה' 72 פוצ'יבולי בבית   14:00-12:00
  17.12.2021 ו' 73      
  18.12.2021 ש   שבת    
  19.12.2021 א' 74      
  20.12.2021 ב' 75 מליאה – אדיולוג 4    
  20.12.2021 ב' 75 הרצאת ראש העיר לחצי שכבת יא'    
17 21.12.2021 ג' 76 סיור לתלמידי יב' ביורפואה    
  22.12.2021 ד' 77 סדנת מנהיגות למועצת התלמידים   אחירות חגי
  22.12.2021 ד' 77 מפגש רכזי מקצוע – מחוץ לבית הספר   16:00-12:00
  23.12.2021 ה' 78      
  24.12.2021 ו' 79      
  25.12.2021 ש   שבת    
  26.12.2021 א' 80      
  27.12.2021 ב' 81 מליאה- אדיולוג 5    
  27.12.2021 ב' 81 צו אחוד לחצי שכבת יא'- פיק ראשון    
18 28.12.2021 ג' 82 בוקר מרקים בשיתוף ועד המורים וההורים    
  29.12.2021 ד' 83      
  30.12.2021 ה' 84      
  31.12.2021 ו' 85      
  1.1.2022 ש   שבת    
  2.1.2022 א' 86      
  3.1.2022 ב' 87 SEL/אח"מ (התנהגויות סיכון)    
  3.1.2022 ב' 87 הרצאת ראש העיר יב3    
19 4.1.2022 ג' 88      
  5.1.2022 ד' 89      
  6.1.2022 ה' 90      
  7.1.2022 ו' 91      
  8.1.2022 ש   שבת    
  9.1.2022 א' 92      
  10.1.2022 ב' 93 מליאה- אדיולוג 6    
20 11.1.2022 ג' 94      
  12.1.2022 ד' 95      
  12.1.2022 ד' 95 פורום מנהלים – 16:30-13:30    
  13.1.2022 ה' 96      
  14.1.2022 ו' 140 מועד אחרון להזנת ציונים למחצית א'    
  15.1.2022 ש   שבת    
  16.1.2022 א' 98 פדגוגיות מצומצמות    
  17.1.2022 ב' 99 ט"ו בשבט – חג לאילנות+ טיול מורים וצוות    
21 18.1.2022 ג' 100 פדגוגיות מצומצמות    
  19.1.2022 ד' 101 פדגוגיות מצומצמות    
  20.1.2022 ה' 102 פדגוגיות מצומצמות    
  21.1.2022 ו' 103      
  22.1.2022 ש   שבת    
  23.1.2022 א' 104      
  24.1.2022 ב' 105 שמור למליאת מתמטיקה משותפת שש שנתי    
  25.1.2022 ג' 106 מחצית שנת הלימודים, חלוקת תעודות וטקס מצטיינים    
22 26.1.2022 ד' 107 שבוע עמ"ט-מדעי טכנולוגי פעילויות כיתות עמ"ט דרעי אסף
  27.1.2022 ה' 108 שבוע עמ"ט-אולימפיאדת מתמטיקה תלמידי 5 מתמטיקה דרעי אסף
  28.1.2022 ו' 109      
  29.1.2022 ש   שבת    
  30.1.2022 א' 110      
  31.1.2022 ב' 111 הרצאת ראש העיר לכיתה יב4    
  31.1.2022 ב' 111 תל"א מס' 2- כיתות חינוך מיוחד- השתתפות כלל מורי הכיתה 14:00- י/2 14:45- יא7 15:15 – יב7 16:00: יב2 שעות עשויות להשתנות במעט  
  31.1.2022 ב' 111 מליאה – אדיולוג 4    
  1.2.2022 ג' 112 שמור לברק- סיור קורס פרחי ניהול    
  1.2.2022 ג' 112 יום המשפחה    
23 2.2.2022 ד' 113      
  3.2.2022 ה' 114      
  4.2.2022 ו' 115      
  5.2.2022 ש   שבת    
  6.2.2022 א' 116      
  7.2.2022 ב' 117      
  7.2.2022 ב' 117 מליאה – אדיולוג 5    
24 8.2.2022 ג' 118      
  8.2.2022 ד' 119      
  9.2.2022 ה' 120 פורום מנהלים 16:30-13:30    
  10.2.2022 ו' 121      
  11.2.2022 ה' 122      
  12.2.2022 שבת   שבת    
  13.2.2022 א' 123 קב' מצוינות י'-יב' מוזיאון א"י אסף
  14.2.2022 ב' 124 ביקור חטיבה אצלנו- הכרת מגמות    
  14.2.2022 ב' 124 ערב פתוח להורי החטיבה ותלמידי ט'    
  14.2.2022 ב' 124      
  14.2.2022 ב' 124 מליאה באחריות צוות רבי מלל- יישומים ממה שלמדנו    
  14.2.2022 ב' 124      
25 15.2.2022 ג' 125      
  16.2.2022 ד' 126      
  17.2.2022 ה' 127      
  18.2.2022 ו' 128      
  19.2.2022 שבת   שבת    
  20.2.2022 א' 129      
  21.2.2022 ב' 130 אדיולוג 6    
  21.2.2022 ב' 130 פעילות ועד המורים- בוקר חביתות    
26 22.2.2022 ג' 131      
  23.2.2022 ד' 132      
  24.2.2022 ה' 133      
  25.2.2022 ו' 134      
  26.2.2022 שבת   שבת    
  27.2.2022 א' 135      
  28.2.2022 ב' 136 מפגשי עבודה ת"ע פדגוגיה לשנה הבאה    
  28.2.2022 ב' 136 הרצאת ראש העיר לכיתה יב5    
27 1.3.2022 ג' 137 תרגיל התגוננות ארצית- ירי טילים    
  1.3.2022 ג' 137 שמור לטיול מורים    
  2.3.2022 ד' 138 מפגש אגף החינוך ומנהליו- מתקיים אצלנו בבית הספר    
  2.3.2022 ד' 138 תחרות הנואם הצעיר שלב עירוני 19:00 אשכול פיס
  3.3.2022 ה' 139      
  4.3.2022 ו' 140 מועד אחרון להזנת ציונים שוטפים לרבעון שלישי    
  5.3.2022 שבת   שבת    
  6.3.2022 א' 141 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  7.3.2022 ב' 142 מליאה- אדיולוג 7    
  8.3.2022 ג' 143 הרצאת ראש העיר לכיתה יב1 יב2    
28 8.3.2022 ג' 143 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  8.3.2022 ג' 143      
  8.3.2022 ג' 143 יום איכות הסביבה- שכ' יא'    
  9.3.2022 ד' 144 ערב עמ"ט   דרעי אסף
  9.3.2022 ד' 144 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  9.3.2022 ד' 144 קב' פיזיקה- יום PIבינלאומי   באחריות מריאנה
  9.3.2022 ד' 144 פורום מנהלים- 16:30-13:30    
  10.3.2022 ה' 145 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  11.3.2022 ו' 146      
  12.3.2022 שבת   שבת    
  13.3.2022 א' 147 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  14.3.2022 ב' 148 פעילות ועד המורים- בוקר שייקים    
  14.3.2022 ב' 148 מפגשי עבודה ת"ע פדגוגיה לשנה הבאה    
29 15.3.2022 ג' 149 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  16.3.2022 ד'   חופשת פורים    
  17.3.2022 ה'   חופשת פורים    
  18.3.2022 ו' 150      
  19.3.2022 שבת   שבת    
  20.3.2022 א' 151 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  21.3.2022 ב' 152 מליאה- אדיולוג 8    
  21.3.2022 ב' 152 הרצאת ראש העיר יב6 יב7    
30 22.3.2022 ג' 153      
  23.3.2022 ד' 154 סיור לקב' ביולוגיה יא'- עם החברה להגנת הטבע באחריות המורה אמסלם מזל  
  23.3.2022 ד' 154 טיול שנתי שכבת י'    
  24.3.2022 ה' 155 טיול שנתי שכבת י'    
  25.3.2022 ו' 156 סיום רבע ג' תשפ"ב    
  26.3.2022 שבת   שבת    
  27.3.2022 א' 157 גדנ"ע שכבת יא'- צלמון    
  28.3.2022 ב' 158 מליאה באחריות צוות אנגלית- יישומים ממה שלמדנו    
  28.3.2022 ב' 158 גדנ"ע שכבת יא'- צלמון    
  29.3.2022 ג' 159 יום המעשים הטובים    
31 29.3.2022 ג' 159 גדנ"ע שכבת יא'-    
  30.3.2022 ד' 160 "מבצע סבתא" – פעילות לשכבת י' , מעורבות חברתית   זייד שי
  30.3.2022 ד' 160 גדנ"ע שכבת יא'    
  31.3.2022 ה' 161 גדנ"ע שכבת יא'    
  31.3.2022 ה' 161 כנס מועצת תלמידים עירוני 14:00-8:30 אונ' רייכמן
  1.4.2022 ו' 162 חלוקת תעודות בגרות לבוגרי תשפ"א    
  2.4.2022 שבת   שבת –    
  3.4.2022 א' 163 צו אחוד לחצי שכבת א'- פיק שני    
  3.4.2022 א' 163 יום המעשים הטובים    
  4.4.2022 ב' 164 יציאה למסע ישראלי השכם בבוקר – יב'    
  4.4.2022 ב' 164 הרמת כוסית לכבוד פסח    
  4.4.2022 ב' 164 יום הורים 2    
  4.4.2022 ב' 164 מסע ישראלי – יב    
32 5.4.2022 ג' 165 מסע ישראלי – יב    
  6.4.2022 ד' 166 פורום מנהלים אצלנו בבית הספר 16:30-13:30  
  6.4.2022 ד' 166 מסע ישראלי – יב    
  7.4.2022 ה'   מסע ישראלי – יב    
  7.4.2022 ה'   ו' בניסן- תחילת חופשה לפני פסח    
  8.4.2022 ו'   מסע ישראלי – יב    
  8.4.2022 ו'   חופשה שלפני פסח    
  9.4.2022 שבת   מסע ישראלי – יב    
  9.4.2022 שבת   שבת    
  10.4.2022 א'   חופשה שלפני פסח    
  11.4.2022 ב'   חופשה שלפני פסח    
33 12.4.2022 ג'   חופשה שלפני פסח    
  13.4.2022 ד'   חופשה שלפני פסח    
  14.4.2022 ה'   חופשה שלפני פסח    
  15.4.2022 ו'   ערב חג פסח    
  16.4.2022 שבת   שבת    
  17.4.2022 א'   חופשת פסח    
  18.4.2022 ב'   חופשת פסח    
34 19.4.2022 ג'   חופשת פסח    
  20.4.2022 ד'   חופשת פסח    
  21.4.2022 ה'   חופשת פסח    
  22.4.2022 ו'   חופשת פסח    
  23.4.2022 שבת   שבת    
  24.4.2022 א' 167      
  25.4.2022 ב' 168 מליאה- הנחיית קבוצות בסימן ימים לאומיים    
35 26.4.2022 ג' 169      
  27.4.2022 ד' 170      
  28.4.2022 ה' 171 יום הזכרון לשואה והגבורה    
  29.4.2022 ו' 172      
  30.4.2022 שבת   שבת    
  1.5.2022 א' 173 ועדה מלווה פנימית עם עידנים    
  2.5.2022 ב' 174 מליאה שש שנתי- חטיבה ותיכון    
  2.5.2022 ב' 174 הרצאת ראש העיר לחצי שכבת י'    
36 3.5.2022 ג' 175 שמור להכנת רחבת המסדר    
  4.5.2022 ד' 156 יום הזכרון לחללי צה"ל    
  5.5.2022 ה'   חופשת העצמאות    
  6.5.2022 ו' 177 מועד אחרון לרישום למועד ב' (מדעי ורגיל)    
  7.5.2022 שבת   שבת    
  8.5.2022 א' 178      
  9.5.2022 ב' 179 מליאה- אדיולוג 9    
  9.5.2022 ב' 179 הצגה "מחוברים לחיים" – קאמרי   אחריות חגי
37 10.5.2022 ג' 180 מפגש למידה- עידנים ורב תחומי 11:30-09:00  
  11.5.2022 ד' 181 גיחה שכבה י' אדיר + פרר
  12.5.2022 ה' 182 גיחה שכבה י' אדיר + פרר
  13.5.2022 ו' 183      
  14.5.2022 שבת   שבת    
  15.5.2022 א' 184      
  16.5.2022 ב' 185 הצגה לשכבת י' – "בנוגע לציפור" – אחריות חגי 12:00 אשכול פיס
  16.5.2022 ב' 185 מליאה- אדיולוג 10    
  16.5.2022 ב' 185 פעילות ועד המורים- ערב קומזיץ למורים    
38 17.5.2022 ג' 186      
  18.5.2022 ד' 187      
  19.5.2022 ה'   חופשת ל"ג בעומר    
  20.5.2022 ו' 188      
  21.5.2022 שבת   שבת    
  22.5.2022 א' 189 סבב שני ועדת התמדה- רב תחומי+עידנים, באגף החינוך 12:00-8:30  
  23.5.2022 ב' 190 מליאה ted הצלחות    
39 24.5.2022 ג' 191      
  25.5.2022 ד' 192 פורום מנהלים : 16:30-13:30    
  26.5.2022 ה' 193      
  27.5.2022 ו' 194      
  28.5.2022 שבת        
  29.5.2022 א' 195      
  30.5.2022 ב' 196 שמור כהצגת רזרבה- "בלי עין הרע" שכבה י אשכול פיס- שעה 10:00
  30.5.2022 ב' 196 תל"א כיתות חנ"מ- בהשתתפות כלל מורי הכיתה על פי הסדר י2 יא7 יב7 יב2 (45 דקות לכיתה)    
  30.5.2022 ב' 196 מליאה-באחריות צוות מתמטיקה- יישומים ממה שלמדנו    
40 31.5.2022 ג' 197 10:00- הרצאת סופר- לכבוד "כתיבה יוצרת. 11:20 חלוקת תעודות לזוכים    
  1.6.2022 ד' 198      
  2.6.2022 ה' 199      
  3.6.2022 ו' 200 מועד אחרון להזנת ציוני מחצית ב' ושנתי    
  4.6.2022 שבת   ערב שבועות    
  5.6.2022 א'   ו' בסיוון- חג השבועות    
  6.6.2022 ב'   איסרו חג שבועות    
41 7.6.2022 ג' 201 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  8.6.2022 ד' 202 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  9.6.2022 ה' 203 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  9.6.2022 ה' 203 טיול מורים סוף שנה   יציאה בצהריים
  10.6.2022 ו' 204 טיול מורים סוף שנה    
  11.6.2022 שבת        
  12.6.2022 א' 205 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  13.6.2022 ב' 206 מליאה- סיכום שנה    
42 14.6.2022 ג' 207 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  15.6.2022 ד' 208 פורום מנהלים – 16:30-13:30    
  16.6.2022 ה' 209 מסיבת סיום י"ב    
  17.6.2022 ו' 210      
  18.6.2022 שבת        
  19.6.2022 א' 211      
  20.6.2022 ב' 212 הפנינג סיום שנה וחלוקת תעודות    
  20.6.2022 ב' 212 שמור ליציאת מחנכים למפגש סיכום    
43 21.6.2022 ג' סיום שנה      
  22.6.2022 ד'        
  23.6.2022 ה'        
  24.6.2022 ו'        
  25.6.2022 שבת        
  26.6.2022 א'        
  27.6.2022 ב'        
44 28.6.2022 ג'        
  29.6.2022 ד'        
  30.6.2022 ה'        
  1.7.2022 ו'        
  2.7.2022 שבת        
  3.7.2022 א'        
  4.7.2022 ב'        
45 5.7.2022 ג'        
  6.7.2022 ד'        
  7.7.2022 ה'        
  8.7.2022 ו'        
  9.7.2022 שבת        
  10.7.2022 א'        
  11.7.2022 ב'        
  12.7.2022 ג'        
  13.7.2022 ד'        
  14.7.2022 ה'        
  15.7.2022 ו'        
  16.7.2022 שבת        
  17.7.2022 א'        
  18.7.2022 ב'        
  19.7.2022 ג'        
  20.7.2022 ד'        
  21.7.2022 ה'        
  22.7.2022 ו'        
  23.7.2022 שבת        
  24.7.2022 א'        
  25.7.2022 ב'        
  26.7.2022 ג'        
  27.7.2022 ד'        
  28.7.2022 ה'        
  29.7.2022 ו'        
  30.7.2022 שבת        
  תאריך יום בשבוע ספירת ימי לימוד אירוע כיתות אחריות
  23.8.2021 ב'        
  24.8.2021 ג'        
  25.8.2021 ד'        
  26.8.2021 ה'        
  27.8.2021 ו'        
  28.8.2021 ש   שבת    
  29.8.2021 א'   מפגש עם מורים חדשים    
  30.8.2021 ב'   יום היערכות תשפ"ב    
1 31.8.2021 ג'        
  1.9.2021 ד' 1 ערב – אסיפת הורים ובחירת יו"ר    
  2.9.2021 ה' 2      
  2.9.2021 ה' 2      
  3.9.2021 ו' 3      
  4.9.2021 ש   שבת    
  5.9.2021 א' 4      
  6.9.2021 ב'   חופשה- ערב ראש השנה    
  7.9.2021 ג'   חופשה ראש השנה    
2 8.9.2021 ד'   חופשה ראש השנה    
  9.9.2021 ה' 5      
  10.9.2021 ו' 6      
  11.9.2021 ש   שבת    
  12.9.2021 א' 7 הדרכת עזרה ראשונה שכבת י' פרר
  13.9.2021 ב' 8 הדרכת עזרה ראשונה שכבת י' פרר
  13.9.2021 ב' 8      
3 14.9.2021 ג' 9 מבחן 0 באנגלית שכבה י' קופל גיא
  15.9.2021 ד'   חופשה – ערב כיפור    
  16.9.2021 ה'   חופשה- יום הכיפורים    
  17.9.2021 ו' 10      
  18.9.2021 ש   שבת    
  19.9.2021 א' 11      
  20.9.2021 ב'   חופשה ערב חג הסוכות    
4 21.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  22.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  23.9.2021 ה'   חופשת סוכות    
  24.9.2021 ו'   חופשת סוכות    
  25.9.2021 ש   שבת    
  26.9.2021 א'   חופשת סוכות    
  27.9.2021 ב'   חופשת סוכות    
5 28.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  29.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  30.9.2021 ה' 12      
  1.10.2021 ו' 13      
  2.10.2021 ש   שבת    
  3.10.2021 א' 14      
  4.10.2021 ב' 15 הדרכת יום התרמה אגודה למלחמה בסרטן שכבת י 12:00-13:45, שי זייד
  4.10.2021 ב' 15 מליאת מורים מקצועיים / מחנכים הכנת קובץ היכרות תלמידים    
6 5.10.2021 ג' 16      
  6.10.2021 ד' 17      
  7.10.2021 ה' 18      
  8.10.2021 ו' 18      
  9.10.2021 ש   שבת    
  10.10.2021 א' 20      
  10.10.2021 א' 20      
  11.10.2021 ב' 21 שכב' י'- יום מוקד מעורבות חברתית+ "לקפוץ מעל העננים"- הצגה החל מהבוקר ההצגה בשעה 10:00
  11.10.2021 ב' 21 בשעה 14:00 , זמן היכרות בית ספרי- כל מחנך שולח לכיתתו את קובץ ההיכרות ובזמן זה כל מורה קורא את הקובץ    
7 12.10.2021 ג' 22      
  13.10.2021 ד' 23      
  13.10.2021 ד' 23      
  14.10.2021 ה' 24      
  15.10.2021 ו' 25      
  16.10.2021 ש   שבת    
  17.10.2021 א' 26      
  18.10.2021 ב' 27 טקס יום הזכרון ליצחק רבין    
8 19.10.2021 ג' 28      
  20.10.2021 ד' 29 יום שדה י'1 אדיר
  20.10.2021 ד' 29 כדורסל בנות- דוד רזיאל   15:00-12:00
  21.10.2021 ה' 30 כדורסל בנים- דוד רזיאל 15:00-12:00  
  21.10.2021 ה' 30      
  21.10.2021 ה' 30      
  22.10.2021 ו' 31      
  23.10.2021 ש        
  24.10.2021 א' 32      
  25.10.2021 ב' 33 מבחן מס 1 אנגלית שכבה י' קופל גיא
  26.10.2021 ג' 34 תחרות קישוט כיתתית    
9 26.10.2021 ג' 34      
  27.10.2021 ד' 35 יום שדה י'2 + י'3 אדיר
  28.10.2021 ה' 36 מבחן מס 1 מתמטיקה שכבה י' גרוסמן שירה
  29.10.2021 ו' 37      
  30.10.2021 ש   שבת    
  31.10.2021 א' 38      
  1.11.2021 ב' 39 הערכה 1 : הערכת מטלות בהערכה חלופית שכבה י' צוות לשון
10 2.11.2021 ג' 40 מבחן מס 1 פיסיקה/ביולוגיה/מדעי הטכנולוגיה/כימיה שכבה י' מתן/אופיר/מזל/עמליה/לורי
  3.11.2021 ד' 41      
  4.11.2021 ה' 42      
  4.11.2021 ה' 42 חג הסיגד לפי לוח שנה    
  5.11.2021 ו' 43      
  6.11.2021 ש   שבת    
  7.11.2021 א' 44 קטרגל בנים ברמלה (דוד רזיאל)   15:00-12:00
  8.11.2021 ב' 45 מליאה    
  8.11.2021 ב' 45 מבחן מס 1 מגמות שכבה י עמליה/אורי/אילה/רחל/אלעד
  8.11.2021 ב' 45 יום חוזקות שכבת י'    
11 9.11.2021 ג' 46      
  10.11.2021 ד' 47      
  11.11.2021 ה' 48      
  12.11.2021 ו' 49 מועד אחרון להזנת ציונים שוטפים לרבעון ראשון    
  13.11.2021 ש   שבת    
  14.11.2021 א' 50 קטרגל בנות ביהוד    
  14.11.2021 א' 50 פ"ע משותף עם החטיבה טיוב מעברים מחטיבה לתיכון פרטים בהמשך
  15.11.2021 ב' 51 מליאה    
  16.11.2021 ג' 52 יום ספורט שכבה י דותן
12 16.11.2021 ג' 52 סיום רבע א' תשפ"ב    
  16.11.2021 ג' 52 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  17.11.2021 ד' 53 יום שדה י'4 + י'5 אדיר
  17.11.2021 ד' 53 פדגוגיות מורחובת רבע א'    
  18.11.2021 ה' 574 פדגוגיות מורחובת רבע א'    
  18.11.2021 ה' 54 מבחן 1 בהסטוריה שכבה י' נאמן מור
  19.11.2021 ו' 55      
  20.11.2021 ש   שבת    
  21.11.2021 א' 56      
  21.11.2021 א' 56 פדגוגיות מורחובת רבע א' 14:00-י/4 + 15:00-י/5  
  21.11.2021 א' 56 קורס עזרה ראשונה שכבת י' פרר
  22.11.2021 ב' 57 מליאה- הנחיית קבוצות בסימן התנהגויות סיכון    
  22.11.2021 ב' 57 קורס עזרה ראשונה שכבת י' פרר
  23.11.2021 ג' 58 יום המורה    
  23.11.2021 ג' 58 כדורשת בנות , רמלה, פארק עופר    
13 23.11.2021 ג' 58 פדגוגיות מורחובת רבע א' 14:00-י/3 + 15:00- י/1  
  24.11.2021 ד' 59 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  25.11.2021 ה' 60 פדגוגיות מורחובת רבע א'    
  26.11.2021 ו' 61      
  27.11.2021 ש   שבת    
  28.11.2021 א' 62 יום הקורה לפצועי צה"ל    
  28.11.2021 א' 62 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  29.11.2021 ב' 63 מרוץ הלפיד ,מליאת מורים חגיגית – למצוא את האור    
14 30.11.2021 ג'   חופשת חנוכה    
  1.12.2021 ד'   חופשת חנוכה    
  2.12.2021 ה'   חופשת חנוכה    
  3.12.2021 ו'   חופשת חנוכה    
  4.12.2021 ש   שבת    
  5.12.2021 א'   חופשת חנוכה    
  6.12.2021 ב'   חופשת חנוכה    
  7.12.2021 ג' 64 כדורגל פארק עופר 14:00-10:00 בנים
15 7.12.2021 ג' 64 תלקיט מעמד האדם שכבה י' נעימי חנה
  8.12.2021 ד' 65      
  9.12.2021 ה' 66      
  9.12.2021 ה' 66 קט רגל בנות המשך- ראשון לציון    
  10.12.2021 ו' 67      
  11.12.2021 ש   שבת    
  12.12.2021 א' 68      
  13.12.2021 ב' 69 יום הורים 1    
  13.12.2021 ב' 69 סיור לתלמידים מצטיינים במוזיאון ישראל י-5 יחידות, יא שחר 4 יחידות, יא-5 יחידות יב 5 יחידות דרעי אסף
16 14.12.2021 ג' 70 מבחן מס 2 אנגלית שכבה י' קופל גיא
  15.12.2021 ד' 71 יום שדה תל אכיב י2 אדיר
  16.12.2021 ה' 72 פוצ'יבולי בבית   14:00-12:00
  17.12.2021 ו' 73      
  18.12.2021 ש   שבת    
  19.12.2021 א' 74 מבחן מס 2 מתמטיקה שכבה י' גרוסמן שירה
  20.12.2021 ב' 75      
17 21.12.2021 ג' 76      
  22.12.2021 ד' 77 יום שדה תל אביב י3 אדיר
  22.12.2021 ד' 77 סדנת מנהיגות למועצת התלמידים   אחירות חגי
  22.12.2021 ד' 77 מפגש רכזי מקצוע – מחוץ לבית הספר   16:00-12:00
  23.12.2021 ה' 78 מבחן 1 בתנך שכבה י נעמי חנה
  24.12.2021 ו' 79      
  25.12.2021 ש   שבת    
  26.12.2021 א' 80      
  27.12.2021 ב' 81 מבחן 2 בהסטוריה שכבה י' נאמן מור
18 28.12.2021 ג' 82 בוקר מרקים- בשיתוף ועד המורים וההורים    
  29.12.2021 ד' 83 יום שדה תל אביב י1 אדיר
  29.12.2021 ד' 83 הערכה 2 : הערכת מטלות בהערכה חלופית שכבה י' צוות לשון
  30.12.2021 ה' 84      
  31.12.2021 ו' 85      
  1.1.2022 ש   שבת    
  2.1.2022 א' 86 שיחה עם היוצר וסרט פנתר לבן שכבה י חגי
  3.1.2022 ב' 87      
19 4.1.2022 ג' 88 מבחן מס 2 פיסיקה/ביולוגיה/מדעי הטכנולוגיה/כימיה שכבה י' מתן/אופיר/מזל/עמליה/לורי
  5.1.2022 ד' 89 יום שדה ת"א י3 אדיר
  6.1.2022 ה' 90      
  7.1.2022 ו' 91      
  8.1.2022 ש   שבת    
  9.1.2022 א' 92 מבחן 1 בספרות שכבה י נעמי חנה
  10.1.2022 ב' 93      
20 11.1.2022 ג' 94      
  12.1.2022 ד' 95 מבחן מס 2 במגמה שכבה י עמליה/אורי/אילה/רחל/אלעד
  13.1.2022 ה' 96 יום שדה ת"א י4 אדיר
  14.1.2022 ו' 140 מועד אחרון להזנת ציונים למחצית א'    
  15.1.2022 ש   שבת    
  16.1.2022 א' 98 פדגוגיות מצומצמות    
  17.1.2022 ב' 99 ט"ו בשבט – חג לאילנות    
  18.1.2022 ג' 100 מבחן שכבתי היסטוריה שכבת י' מור נאמן
21 18.1.2022 ג' 100 פדגוגיות מצומצמות    
  19.1.2022 ד' 101 פדגוגיות מצומצמות    
  20.1.2022 ה' 102 פדגוגיות מצומצמות    
  21.1.2022 ו' 103      
  22.1.2022 ש   שבת    
  23.1.2022 א' 104      
  24.1.2022 ב' 105      
  25.1.2022 ג' 106      
  26.1.2022 ד' 107 יום שדה תל אביב י5 אדיר
22 26.1.2022 ד' 107      
  27.1.2022 ה' 108      
  28.1.2022 ו' 109      
  29.1.2022 ש'   שבת    
  30.1.2022 א' 110      
  31.1.2022 ב' 111 הרצאת ראש העיר ל2 כיתות י/יא/יב   10:30-9:00
  1.2.2022 ג' 112 מחצית שנת הלימודים, חלוקת תעודות וטקס מצטיינים    
  1.2.2022 ג' 112 יום המשפחה    
  2.2.2022 ד' 113 יום שדה תל אביב י3 אדיר
23 2.2.2022 ד' 113 מבחן מס 3 אנגלית שכבה י' קופל גיא
  3.2.2022 ה' 114      
  4.2.2022 ו' 115      
  5.2.2022 שבת   שבת    
  6.2.2022 א' 116 מבחן מס 3 מתמטיקה שכבה י' גרוסמן שירה
  7.2.2022 ב' 117      
24 8.2.2022 ג' 118      
  8.2.2022 ג' 119      
  9.2.2022 ד' 120 יום שדה תל אביב י5 אדיר
  9.2.2022 ד' 120 שבוע עמ"ט-מדעי טכנולוגי פעילויות כיתות עמ"ט דרעי אסף
  10.2.2022 ה' 121 שבוע עמ"ט-אולימפיאדת מתמטיקה תלמידי 4-5 יח"ל מתמטיקה דרעי אסף
  11.2.2022 ו' 122      
  12.2.2022 שבת   שבת    
  13.2.2022 א' 123      
  14.2.2022 ב' 124      
  14.2.2022 ב' 124      
25 15.2.2022 ג' 125      
  16.2.2022 ד' 126 פעילות סימולטניות לכל הכיתות – חשיפת נושא פורים    
  16.2.2022 ד' 126 מבחן מס' 1 תעבורה שכבה י' נעימי חנה
  17.2.2022 ה' 127 מבחן בנושא מעמד האדם שכבה י' נעימי חנה
  18.2.2022 ו' 128      
  19.2.2022 שבת   שבת    
  20.2.2022 א' 129      
  21.2.2022 ב' 130 מבחן 3 בהסטוריה שכבה י' נאמן מור
26 22.2.2022 ג' 131      
  23.2.2022 ד' 132 יום שדה מחנאות י4 אדיר
  24.2.2022 ה' 133      
  25.2.2022 ו' 134      
  26.2.2022 שבת   שבת    
  27.2.2022 א' 135      
  28.2.2022 ב' 136 הרצאת ראש העיר חצי שכבת י'   10:30-9:00
  1.3.2022 ג' 137 מבחן מס 2 פיסיקה/ביולוגיה/מדעי הטכנולוגיה/כימיה שכבה י' מתן/אופיר/מזל/עמליה/לורי
27 1.3.2022 ג' 137 תרגיל התגוננות ארצית- ירי טילים    
  2.3.2022 ד' 138 פעילות ODT- לאחר בחינות, בסבבים שכבה י' חגי
  2.3.2022 ד' 138 תחרות הנואם הצעיר שלב עירוני 19:00 אשכול פיס
  3.3.2022 ה' 139      
  4.3.2022 ו' 140      
  5.3.2022 שבת   שבת    
  6.3.2022 א' 141 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  7.3.2022 ב' 142 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
28 8.3.2022 ג' 143 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  9.3.2022 ד' 144 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  9.3.2022 ד' 144 מבחן מס 3 במגמה שכבה י עמליה/אורי/אילה/רחל/אלעד
  9.3.2022 ד' 144 יום שדה מחנאות י5 אדיר
  9.3.2022 ד' 144 ערב עמ"ט   דרעי אסף
  10.3.2022 ה' 145 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  11.3.2022 ו' 146      
  12.3.2022 שבת   שבת    
  13.3.2022 א' 147 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  14.3.2022 ב' 148 מבחן התאמות שכבת י' פרר + רוית
  14.3.2022 ב' 148 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
29 15.3.2022 ג' 149 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  16.3.2022 ד'   חופשת פורים    
  17.3.2022 ה'   חופשת פורים    
  18.3.2022 ו' 150 חופשת פורים    
  19.3.2022 שבת   שבת    
  20.3.2022 א' 151 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  21.3.2022 ב' 152 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  21.3.2022 ב' 153 הרצאת ראש העיר לשכבת י'    
30 22.3.2022 ג' 153      
  23.3.2022 ד' 154      
  24.3.2022 ה' 155      
  25.3.2022 ו' 156 סיום רבע ג' תשפ"ב    
  26.3.2022 שבת   שבת    
  27.3.2022 א' 157      
  28.3.2022 ב' 158 מועד אחרון להזנת ציונים שוטפים לרבעון שלישי    
  28.3.2022 ב' 158 טיול שנתי שכבה י' אדיר
  29.3.2022 ג' 159 טיול שנתי שכבה י' אדיר
  29.3.2022 ג' 159      
  30.3.2022 ד' 160 "מבצע סבתא" – פעילות לשכבת י' , מעורבות חברתית   זייד שי
  31.3.2022 ה' 161 מבחן על מגילת רות ושיר השירים שכבה י' נעימי חנה
  31.3.2022 ה' 161 כנס מועצת תלמידים עירוני 14:00-8:30 אונ' רייכמן
  1.4.2022 ו' 162 חלוקת תעודות בגרות לבוגרי תשפ"א    
  2.4.2022 שבת   שבת    
  3.4.2022 א' 163      
  3.4.2022 א' 163 יום המעשים הטובים    
  4.4.2022 ב' 164 מבחן מס 3 בלשון שכבה י' צוות לשון
  4.4.2022 ב' 164 יום הורים 2    
32 5.4.2022 ג' 165 פעילות בנושא נהיגה שכבת י' חנה נעימי
  5.4.2022 ג' 165 מבחן ספרות באנגלית – שדא קב' שדא קופל גיא/שדא
  6.4.2022 ד' 166      
  7.4.2022 ה'   ו' בניסן- תחילת חופשה לפני פסח    
  8.4.2022 ו'   חופשה שלפני פסח    
  9.4.2022 שבת   שבת    
  10.4.2022 א'   חופשה שלפני פסח    
  11.4.2022 ב'   חופשה שלפני פסח    
33 12.4.2022 ג'   חופשה שלפני פסח    
  13.4.2022 ד'   חופשה שלפני פסח    
  14.4.2022 ה'   חופשה שלפני פסח    
  15.4.2022 ו'   ערב חג פסח    
  16.4.2022 שבת   שבת    
  17.4.2022 א'   חופשת פסח    
  18.4.2022 ב'   חופשת פסח    
34 19.4.2022 ג'   חופשת פסח    
  20.4.2022 ד'   חופשת פסח    
  21.4.2022 ה'   חופשת פסח    
  22.4.2022 ו'   חופשת פסח    
  23.4.2022 שבת   שבת    
  24.4.2022 א' 167 מבחן דמה תאוריה שכבה י נעימי חנה
  25.4.2022 ב' 168 מבחן מס 4 במגמה שכבה י עמליה/אורי/אילה/רחל/אלעד
35 26.4.2022 ג' 169      
  27.4.2022 ד' 170 פורום מנהלים משה"ח- מתקיים אצלנו בספרייה    
  27.4.2022 ד' 170 מבחן מתמטיקה י2 י2 פרר
  28.4.2022 ה' 171 יום הזכרון לשואה והגבורה    
  28.4.2022 ה' 171 מבחן מס 4 במתמטיקה שכבה י גרוסמן שירה
  29.4.2022 ו' 172      
  30.4.2022 שבת   שבת    
  1.5.2022 א' 173 מבחן 2 בספרות שכבה י נעמי חנה
  2.5.2022 ב' 174 הרצאת ראש העיר לחצי שכבת י'    
36 3.5.2022 ג' 175 מבחן מס 4 אנגלית שכבה י' קופל גיא
  4.5.2022 ד' 156 יום הזכרון לחללי צה"ל    
  5.5.2022 ה'   חופשת העצמאות    
  6.5.2022 ו' 177      
  7.5.2022 שבת   שבת    
  8.5.2022 א' 178      
  9.5.2022 ב' 179      
37 10.5.2022 ג' 180 מבחן 4 בהסטוריה שכבה י' נאמן מור
  11.5.2022 ד' 181 מבחן מס' 2 תעבורה שכבה י' נעימי חנה
  12.5.2022 ה' 182      
  13.5.2022 ו' 183      
  14.5.2022 שבת   שבת    
  15.5.2022 א' 184      
  16.5.2022 ב' 185 הצגה "בנוגע לציפור" שכבה י'- אשכול פיס , שעה 12:00 חגי
38 17.5.2022 ג' 186 מבחן מס 2 פיסיקה/ביולוגיה/מדעי הטכנולוגיה/כימיה שכבה י' מתן/אופיר/מזל/עמליה/לורי
  18.5.2022 ד' 187      
  19.5.2022 ה'   חופשת ל"ג בעומר    
  20.5.2022 ו' 188 מועד אחרון לרישום למועד ב' (מדעי ורגיל)    
  21.5.2022 שבת   שבת    
  22.5.2022 א' 189 מבחן מס 2 גאוגרפיה י'2 שי
  23.5.2022 ב' 190 מבחן אנגלית בספרות (Count That Day Lost) י'4-י'5 קב' של שאדה
39 24.5.2022 ג' 191      
  25.5.2022 ד' 192 מבחן 2 בתנך שכבה י נעמי חנה
  26.5.2022 ה' 193 מפגש עם היוצר דור זילכה שכבה י  
  27.5.2022 ו' 194      
  28.5.2022 שבת        
  29.5.2022 א' 195 מבחן 2 בספרות שכבה י נעמי חנה
  30.5.2022 ב' 196 שמור כהצגת רזרבה- "בלי עין הרע" שכבה י אשכול פיס- שעה 10:00
40 31.5.2022 ג' 197 10:00- הרצאת סופר- לכבוד "כתיבה יוצרת. 11:20 חלוקת תעודות לזוכים    
  1.6.2022 ד' 198 מבחן מועד ב' ליבה ,טכנולוגי,מתמטיקה אנגלית,מדעי    
  2.6.2022 ה' 199      
  3.6.2022 ו' 200 מועד אחרון להזנת ציוני מחצית ב' ושנתי    
  4.6.2022 שבת   ערב שבועות    
  5.6.2022 א'   ו' בסיוון- חג השבועות    
  6.6.2022 ב'   איסרו חג שבועות    
41 7.6.2022 ג' 201 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  8.6.2022 ד' 202 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  9.6.2022 ה' 203 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  10.6.2022 ו' 204      
  11.6.2022 שבת        
  12.6.2022 א' 205 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  13.6.2022 ב' 206 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
42 14.6.2022 ג' 207 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  15.6.2022 ד' 208      
  16.6.2022 ה' 209      
  17.6.2022 ו' 210      
  18.6.2022 שבת        
  19.6.2022 א' 211      
  20.6.2022 ב' 212 הפנינג סיום שנה וחלוקת תעודות    
43 21.6.2022 ג' סיום שנה      
  22.6.2022 ד'   מבחן בתיאוריה י חנה נעימי
  23.6.2022 ה'        
  24.6.2022 ו'        
  25.6.2022 שבת        
  26.6.2022 א'        
  27.6.2022 ב'        
44 28.6.2022 ג'        
  29.6.2022 ד'        
  30.6.2022 ה'        
  1.7.2022 ו'        
  2.7.2022 שבת        
  3.7.2022 א'        
  4.7.2022 ב'        
45 5.7.2022 ג'        
  6.7.2022 ד'        
  7.7.2022 ה'        
  8.7.2022 ו'        
  9.7.2022 שבת        
  10.7.2022 א'        
  11.7.2022 ב'        
  12.7.2022 ג'        
  13.7.2022 ד'        
  14.7.2022 ה'        
  15.7.2022 ו'        
  16.7.2022 שבת        
  17.7.2022 א'        
  18.7.2022 ב'        
  19.7.2022 ג'        
  20.7.2022 ד'        
  21.7.2022 ה'        
  22.7.2022 ו'        
  23.7.2022 שבת        
  24.7.2022 א'        
  25.7.2022 ב'        
  26.7.2022 ג'        
  27.7.2022 ד'        
  28.7.2022 ה'        
  29.7.2022 ו'        
  30.7.2022 שבת        
  תאריך יום בשבוע ספירת ימי לימוד אירוע כיתות אחריות
  23.8.2021 ב'        
  24.8.2021 ג'        
  25.8.2021 ד'        
  26.8.2021 ה'        
  27.8.2021 ו'        
  28.8.2021 ש   שבת    
  29.8.2021 א'   מפגש עם מורים חדשים    
  30.8.2021 ב'   יום היערכות תשפ"ב    
1 31.8.2021 ג'        
  1.9.2021 ד' 1 ערב – אסיפת הורים ובחירת יו"ר    
  2.9.2021 ה' 2 מבחן ממיין במתמטיקה- שכבת יא'   צוות מתמטיקה
  2.9.2021 ה' 2      
  3.9.2021 ו' 3      
  4.9.2021 ש   שבת    
  5.9.2021 א' 4      
  6.9.2021 ב'   חופשה- ערב ראש השנה    
  7.9.2021 ג'   חופשה ראש השנה    
2 8.9.2021 ד'   חופשה ראש השנה    
  9.9.2021 ה' 5      
  10.9.2021 ו' 6      
  11.9.2021 ש   שבת    
  12.9.2021 א' 7      
  13.9.2021 ב' 8      
3 14.9.2021 ג' 9      
  15.9.2021 ד'   חופשה – ערב כיפור    
  16.9.2021 ה'   חופשה- יום הכיפורים    
  17.9.2021 ו' 10      
  18.9.2021 ש   שבת    
  19.9.2021 א' 11      
  20.9.2021 ב'   חופשה ערב חג הסוכות    
4 21.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  22.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  23.9.2021 ה'   חופשת סוכות    
  24.9.2021 ו'   חופשת סוכות    
  25.9.2021 ש   שבת    
  26.9.2021 א'   חופשת סוכות    
  27.9.2021 ב'   חופשת סוכות    
5 28.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  29.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  30.9.2021 ה' 12      
  1.10.2021 ו' 13      
  2.10.2021 ש   שבת    
  3.10.2021 א' 14 יום סדנאות הגנה עצמית- שכ' יא    
  3.10.2021 א' 14      
  4.10.2021 ב' 15 מליאת מורים מקצועיים / מחנכים הכנת קובץ היכרות תלמידים    
6 5.10.2021 ג' 16      
  6.10.2021 ד' 17      
  7.10.2021 ה' 18      
  8.10.2021 ו' 18      
  9.10.2021 ש   שבת    
  10.10.2021 א' 20      
  10.10.2021 א' 20      
  11.10.2021 ב' 21 שכבת יא'- סדנה לקראת שירות 8:00-12:00 איציק בר מימון, אופיר סיני
  11.10.2021 ב' 21 בשעה 14:00 , זמן היכרות בית ספרי- כל מחנך שולח לכיתתו את קובץ ההיכרות ובזמן זה כל מורה קורא את הקובץ    
7 12.10.2021 ג' 22      
  13.10.2021 ד' 23      
  13.10.2021 ד' 23 מבחן מס 1 באנגלית שכבה יא' קופל גיא
  14.10.2021 ה' 24      
  15.10.2021 ו' 25      
  16.10.2021 ש   שבת    
  17.10.2021 א' 26      
  18.10.2021 ב' 27 אידיאולוג 1    
  18.10.2021 ב' 27 טקס יום הזכרון ליצחק רבין    
8 19.10.2021 ג' 28      
  20.10.2021 ד' 29 קב' ביו רפואה- הרצאה של תורם כלייה   בשעות המגמה
  20.10.2021 ד' 29 כדורסל בנות- דוד רזיאל   15:00-12:00
  21.10.2021 ה' 30 כדורסל בנים- דוד רזיאל 15:00-12:00  
  21.10.2021 ה' 30 מבחן מס 1 בהסטוריה שכבה יא' נאמן מור
  21.10.2021 ה' 30 ערב הורי יא' -הכנה לצה"ל    
  22.10.2021 ו' 31      
  23.10.2021 ש        
  24.10.2021 א' 32      
  25.10.2021 ב' 33 תל"א כיתות חנ"מ    
  25.10.2021 ב' 33 אידיאולוג 2    
  25.10.2021 ב' 33 מבחן מס 1 בלשון שכבה יא' צוות לשון
9 26.10.2021 ג' 34 תחרות קישוט כיתתית    
  27.10.2021 ד' 35      
  28.10.2021 ה' 36 מבחן מס 1 במתמטיקה שכבה יא' שירה גרוסמן
  29.10.2021 ו' 37      
  30.10.2021 ש   שבת    
  31.10.2021 א' 38 מבחן 1 ביולוגיה/פיסיקה/כימיה יא'4-יא'5-יא'6 אופיר/מריאנה/מזל
  1.11.2021 ב' 39 מליאה- אידיאולוג 3    
  1.11.2021 ב' 39 טיול שנתי יא'    
10 2.11.2021 ג' 40 טיול שנתי יא'    
  3.11.2021 ד' 41      
  4.11.2021 ה' 42      
  4.11.2021 ה' 42 חג הסיגד לפי לוח שנה    
  5.11.2021 ו' 43      
  6.11.2021 ש   שבת    
  7.11.2021 א' 44 קטרגל בנים ברמלה (דוד רזיאל)   15:00-12:00
  8.11.2021 ב' 45 מליאה- הנחיית קבוצות בסימן חוזקות    
  8.11.2021 ב' 45 מבחן מס 1 מגמות/גאוגרפיה שכבה יא' רחל/בוריס/עמליה/אלעד/אילה
11 9.11.2021 ג' 46      
  10.11.2021 ד' 47      
  11.11.2021 ה' 48 מבחן מס 1 ספרות/תנ"ך שכבה יא' נעימי חנה
  12.11.2021 ו' 49 מועד אחרון להזנת ציונים שוטפים לרבעון ראשון    
  13.11.2021 ש   שבת    
  14.11.2021 א' 50 קטרגל בנות ביהוד    
  15.11.2021 ב' 51 מליאה "סליחה על השאלה" רענון חוזרי מנכ"ל    
  15.11.2021 ב' 51      
12 16.11.2021 ג' 52 סיום רבע א' תשפ"ב    
  16.11.2021 ג' 52 פדגוגיות מורחובת רבע א'   14:00-יא1 + 15:00-יא/2
  17.11.2021 ד' 53      
  17.11.2021 ד' 53 "כל מה שרצית לשאול ולא העזת" קב' פיזיקה יא' עונה לשאלות 14:30-12:15 באחריות מריאנה
  17.11.2021 ד' 53 פדגוגיות מורחובת רבע א'    
  18.11.2021 ה' 54 פדגוגיות מורחובת רבע א'    
  19.11.2021 ו' 55      
  20.11.2021 ש   שבת    
  21.11.2021 א' 56 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  21.11.2021 א' 56      
  22.11.2021 ב' 57 מליאה- הנחיית קבוצות בסימן התנהגויות סיכון    
13 23.11.2021 ג' 58 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  23.11.2021 ג' 58 יום המורה    
  23.11.2021 ג' 58 כדורשת בנות , רמלה, פארק עופר    
  24.11.2021 ד' 59 פדגוגיות מורחובת רבע א' יא' 14:00-יא/4+ 15:00- יא/5
  25.11.2021 ה' 60 מבחן מס 2 בהסטוריה שכבה יא' נאמן מור
  25.11.2021 ה' 60 פדגוגיות מורחובת רבע א'    
  26.11.2021 ו' 61      
  27.11.2021 ש   שבת    
  28.11.2021 א' 62 יום הקורה לפצועי צה"ל    
  28.11.2021 א' 62 פדגוגיות מורחובת רבע א' יא' 14:00-יא/1 + 15:00-יא/3
  29.11.2021 ב' 63 מרוץ הלפיד,מליאת מורים חגיגית – למצוא את האור    
14 30.11.2021 ג'   חופשת חנוכה    
  1.12.2021 ד'   חופשת חנוכה    
  2.12.2021 ה'   חופשת חנוכה    
  3.12.2021 ו'   חופשת חנוכה    
  4.12.2021 ש   שבת    
  5.12.2021 א'   חופשת חנוכה    
  6.12.2021 ב'   חופשת חנוכה    
15 7.12.2021 ג' 64 כדורגל פארק עופר 14:00-10:00 בנים
  8.12.2021 ד' 65 מבחן מס 2 באנגלית שכבה יא' קופל גיא
  9.12.2021 ה' 66 קט רגל בנות המשך- ראשון לציון    
  10.12.2021 ו' 67      
  11.12.2021 ש   שבת    
  12.12.2021 א' 68 שמור להכנה לצו אחוד (זום) 11:15-12:00  
  13.12.2021 ב' 69 יום הורים 1    
  13.12.2021 ב' 69 סיור לתלמידים מצטייניםי'-יב' במוזיאון ישראל י-5 יחידות, יא שחר 4 יחידות, יא-5 יחידות יב 5 יחידות דרעי אסף, מוזיאון א"י
16 14.12.2021 ג' 70      
  15.12.2021 ד' 71 מבחן מס 2 בלשון שכבה יא' צוות לשון
  16.12.2021 ה' 72 פוצ'יבולי בבית   14:00-12:00
  17.12.2021 ו' 73      
  18.12.2021 ש   שבת    
  19.12.2021 א' 74      
  20.12.2021 ב' 75 הרצאת ראש העיר לחצי שכבה יא'    
  20.12.2021 ב' 75 מליאה – אדיאולוג 4    
17 21.12.2021 ג' 76 מבחן 2 ביולוגיה/פיסיקה/כימיה יא'4-יא'5-יא'6 אופיר/מריאנה/מזל
  21.12.2021 ג' 76      
  22.12.2021 ד' 77 מבחן מתכונת באנגלית שאלון A יא'5-יא'6 קופל גיא(עפר)
  22.12.2021 ד' 77 סדנת מנהיגות למועצת התלמידים   אחירות חגי
  22.12.2021 ד' 77 מפגש רכזי מקצוע – מחוץ לבית הספר   16:00-12:00
  23.12.2021 ה' 78 מבחן מס 2 במתמטיקה שכבה יא' שירה גרוסמן
  24.12.2021 ו' 79      
  25.12.2021 ש   שבת    
  26.12.2021 א' 80      
  27.12.2021 ב' 81      
  27.12.2021 ב' 81 צו אחוד לחצי שכבת א'- פיק ראשון    
18 28.12.2021 ג' 82 בוקר מרקים- בשיתוף ועד המורים וההורים    
  29/12/2021 ד' 77 מבחן מתכונת באנגלית שאלון A יא'5-יא'6 קופל גיא(עפר)
  30.12.2021 ה' 84 מיני מתכונת בהסטוריה שכבה יא' נאמן מור
  31.12.2021 ו' 85      
  1.1.2022 ש   שבת    
  2.1.2022 א' 86      
  3.1.2022 ב' 87      
19 4.1.2022 ג' 88 מתכונת באנגלית שכבה יא' קופל גיא
  5.1.2022 ד' 89 מבחן מס 2 מגמות/גאוגרפיה שכבה יא' רחל/בוריס/עמליה/אלעד/אילה
  6.1.2022 ה' 90 מתכונת מתמטיקה יא1, יא2, יא3 שירה גרוסמן
  7.1.2022 ו' 91      
  8.1.2022 ש   שבת    
  9.1.2022 א' 92      
  10.1.2022 ב' 93 בגרות באנגלית יא'1, יא'3 גיא קופל
20 11.1.2022 ג' 94      
  12.1.2022 ד' 95      
  13.1.2022 ה' 96 מבחן מס 2 ספרות/תנ"ך שכבה יא' נעימי חנה
  14.1.2022 ו' 140 מועד אחרון להזנת ציונים למחצית א'    
  15.1.2022 ש   שבת    
  16.1.2022 א' 98 פדגוגיות מצומצמות    
  17.1.2022 ב' 99 ט"ו בשבט – חג לאילנות    
  18.1.2022 ג' 100 מבחן מעבדה ביולוגיה יא אופיר סיני
21 18.1.2022 ג' 100 פדגוגיות מצומצמות    
  19.1.2022 ד' 101 פדגוגיות מצומצמות    
  20.1.2022 ה' 102 פדגוגיות מצומצמות    
  20.1.2022 ה' 102 בגרות במתמטיקה יא'1, יא'3 שירה גרוסמן
  21.1.2022 ו' 103      
  22.1.2022 ש   שבת    
  23.1.2022 א' 104      
  24.1.2022 ב' 105      
  25.1.2022 ג' 106      
  25.1.2022 ג' 107 מתכונת בהסטוריה שכבה יא' מלבד חנ"מ נאמן מור
22 26.1.2022 ד' 107      
  27.1.2022 ה' 108      
  28.1.2022 ו' 110      
  29.1.2022 ש'   שבת    
  30.1.2022 א' 110      
  31.1.2022 ב' 111 הרצאת ראש העיר לחצי שכבת יא'   10:30-9:00
  31.1.2022 ב' 111 תל"א כיתות חנ"מ   י/2 יא/7 יב/7 יב/2
  31.1.2022 ב' 111 מליאה- אדיולוג 4    
  1.2.2022 ג' 112 מחצית שנת הלימודים, חלוקת תעודות וטקס מצטיינים    
  1.2.2022 ג' 112 יום המשפחה    
23 2.2.2022 ג' 113      
  3.2.2022 ה' 114 בגרות בהיסטוריה יא' מור נאמן
  4.2.2022 ו' 115      
  5.2.2022 ש'   שבת    
  6.2.2022 א' 116      
  7.2.2022 ב' 117      
24 8.2.2022 ג' 118      
  9.2.2022 ד' 120 שבוע עמ"ט-מדעי טכנולוגי פעילויות כיתות עמ"ט דרעי אסף
  10.2.2022 ה' 121 שבוע עמ"ט-אולימפיאדת מתמטיקה תלמידי 5 מתמטיקה דרעי אסף
  11.2.2022 ו' 122      
  12.2.2022 שבת   שבת    
  13.2.2022 א' 123 הקרנת סרט "הילד הטוב"- סבב הקרנה ושיחה עם יוצר    
  14.2.2022 ב' 124      
  14.2.2022 ב' 124      
  14.2.2022 ב' 124      
25 15.2.2022 ג' 125 מבחן 3 ביולוגיה/פיסיקה/כימיה יא'4-יא'5-יא'6 אופיר/מריאנה/מזל
  16.2.2022 ד' 126 מבחן מס 3 באנגלית שכבה יא' קופל גיא
  16.2.2022 ד' 126 פעילות סימולטניות לכל הכיתות – חשיפת נושא פורים 12:00-10:30  
  17.2.2022 ה' 127      
  18.2.2022 ו' 128      
  19.2.2022 שבת   שבת    
  20.2.2022 א' 129      
  21.2.2022 ב' 130 מבחן מס 3 ספרות/תנ"ך שכבה יא נעימי חנה
  21.2.2022 ב' 130      
26 22.2.2022 ג' 131      
  23.2.2022 ד' 132 מבחן מס 3 לשון שכבה יא' צוות לשון
  24.2.2022 ה' 133      
  25.2.2022 ו' 134      
  26.2.2022 שבת   שבת    
  27.2.2022 א' 135      
  28.2.2022 ב' 136 מבחן מס 3 מגמות/גאוגרפיה שכבה יא' רחל/בוריס/עמליה/אלעד/אילה
27 1.3.2022 ג' 137 תרגיל התגוננות ארצית- ירי טילים    
  2.3.2022 ד' 138 פעילות ODT- בסבבים שכבה יא' חגי
  2.3.2022 ד' 138 תחרות הנואם הצעיר שלב עירוני 19:00 אשכול פיס
  3.3.2022 ה' 139 מבחן מס 3 במתמטיקה שכבה יא' שירה גרוסמן
  4.3.2022 ו' 140 מועד אחרון להזנת ציונים שוטפים לרבעון שלישי    
  5.3.2022 שבת   שבת    
  6.3.2022 א' 141 פדגוגיות מורחבות -רבע ג'    
  7.3.2022 ב' 142 פדגוגיות מורחבות – רבע ג'    
28 8.3.2022 ג' 143 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  8.3.2022 ג' 143      
  8.3.2022 ג' 143      
  9.3.2022 ד' 144 קב' פיזיקה- יום PIבינלאומי   באחריות מריאנה
  9.3.2022 ד' 144 ערב עמ"ט   דרעי אסף
  9.3.2022 ד' 144 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  10.3.2022 ה' 145 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  11.3.2022 ו' 146      
  12.3.2022 שבת   שבת    
  13.3.2022 א' 147 מבחן 4 לשון/ מיני מתכונת שכבת יא רינת מימוני
  13.3.2022 א' 147 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  14.3.2022 ב' 148 מפגש שיא הקשר הרב דורי שכבה יא שי זייד
  15.3.2022 ג' 149      
29 15.3.2022 ג' 149 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  16.3.2022 ד'   חופשת פורים    
  17.3.2022 ה'   חופשת פורים    
  18.3.2022 ו' 150      
  19.3.2022 שבת   שבת    
  20.3.2022 א' 151 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  21.3.2022 ב' 152 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
30 22.3.2022 ג' 153 מבחן מס 4 מגמות שכבה יא' רחל/בוריס/עמליה/אלעד/אילה
  23.3.2022 ד' 154 קבוצת ביולוגיה סיור עם החברה להגנת הטבע באחריות מזל אמסלם  
  23.3.2022 ד' 154 מתכונת 1 באנגלית שכבה יא' קופל גיא
  24.3.2022 ה' 155 מבחן 4 ביולוגיה/פיסיקה יא'4-יא'5-יא'6 אופיר/מריאנה
  25.3.2022 ו' 156 סיום רבע ג' תשפ"ב    
  26.3.2022 שבת   שבת    
  27.3.2022 א' 157 גדנ"ע שדה בוקר    
  28.3.2022 ב' 158 גדנ"ע שדה בוקר    
  28.3.2022 ב' 158      
  29.3.2022 ג' 159      
31 29.3.2022 ג' 159 גדנ"ע שדה בוקר    
  30.3.2022 ד' 160 גדנ"ע שדה בוקר    
  31.3.2022 ה' 161 גדנ"ע שדה בוקר    
  31.3.2022 ה' 161 כנס מועצת תלמידים עירוני 14:00-8:30 אונ' רייכמן
  1.4.2022 ו' 162 חלוקת תעודות בגרות לבוגרי תשפ"א    
  2.4.2022 שבת   שבת –    
  3.4.2022 א' 163 צו אחוד לחצי שכבת א'- פיק שני    
  4.4.2022 ב' 164 יום הורים 2    
32 5.4.2022 ג' 165 מתכונת 1 מתמטיקה שכבה יא' שירה גרוסמן
  6.4.2022 ד' 166 יום הבריאות והכושר הגופני    
  7.4.2022 ה'   ו' בניסן- תחילת חופשה לפני פסח    
  8.4.2022 ו'   חופשה שלפני פסח    
  9.4.2022 שבת   שבת    
  10.4.2022 א'   חופשה שלפני פסח    
  11.4.2022 ב'   חופשה שלפני פסח    
33 12.4.2022 ג'   חופשה שלפני פסח    
  13.4.2022 ד'   חופשה שלפני פסח    
  14.4.2022 ה'   חופשה שלפני פסח    
  15.4.2022 ו'   ערב חג פסח    
  16.4.2022 שבת   שבת    
  17.4.2022 א'   חופשת פסח    
  18.4.2022 ב'   חופשת פסח    
34 19.4.2022 ג'   חופשת פסח    
  20.4.2022 ד'   חופשת פסח    
  21.4.2022 ה'   חופשת פסח    
  22.4.2022 ו'   חופשת פסח    
  23.4.2022 שבת   שבת    
  24.4.2022 א' 167 מתכונת 2 באנגלית שכבה יא' קופל גיא
  25.4.2022 ב' 168 הנחיית קבוצות – בסימן ימים לאומיים    
35 26.4.2022 ג' 168 מתכונת במעבדה בביולוגיה יא סיני אופיר
  27.4.2022 ד' 170 פורום מנהלים משה"ח- מתקיים אצלנו בספרייה    
  27.4.2022 ד' 170 מתכונת בלשון שכבה יא' צוות לשון
  28.4.2022 ה' 171 יום הזכרון לשואה והגבורה    
  29.4.2022 ו' 172      
  30.4.2022 שבת   שבת    
  1.5.2022 א' 173 מתכונת במדעי המחשב/מגמות שכבה יא' רחל/בוריס/עמליה/אלעד/אילה
  2.5.2022 ב' 174 מרתון מתמטיקה שכבה יא' שירה גרוסמן
36 3.5.2022 ג' 175 מרתון מתמטיקה יא4-יא5-יא6 שירה גרוסמן
  3.5.2022 ג' 175 מתכונת בלשון יא1-יא2-יא3/מתכונת במתמטיקה יא7 יא1-יא2-יא3-יא7 צוות לשון/שירה פס
  4.5.2022 ד' 156 יום הזכרון לחללי צה"ל    
  5.5.2022 ה'   חופשת העצמאות    
  6.5.2022 ו' 177 מתכונת נבצרים באנגלית שכבה יא' קופל גיא
  6.5.2022 ו' 177 מועד אחרון לרישום למועד ב' (מדעי ורגיל)    
  7.5.2022 שבת   שבת    
  8.5.2022 א' 178 מתכונת 2 מתמטיקה שכבה יא' שירה גרוסמן
  9.5.2022 ב' 179 בגרות באנגלית E A יא גיא קופל
  9.5.2022 ב' 179 הצגה "מחוברים לחיים" – קאמרי   אחריות חגי
37 10.5.2022 ג' 180 בגרות באנגלית G C/מתכונת הסטוריה יא4-5-6/יא7 קופל גיא/כהן דקר
  10.5.2022 ג' 180 מתכונת מתמטיקה שאלון 481 קב' אסף יא1-יא2-יא3 דרעי אסף
  11.5.2022 ד' 181 בגרות במעבדה בביולוגיה/מבחן מועד ב' פיסיקה-כימיה   סיני אופיר/הרץ מתן/פופלינגר מריאנה/אמסלם מזל
  12.5.2022 ה' 182 הגשת הערכה חלופית גאוגרפיה יא'3-יא'7 ישי-איציק
  13.5.2022 ו' 183 מבחן מועד ב' ליבה ,טכנולוגי,מתמטיקה אנגלית    
  14.5.2022 שבת   שבת    
  15.5.2022 א' 184      
  16.5.2022 ב' 185 בגרות במתמטיקה35381,35481,35582 יא שירה גרוסמן
  17.5.2022 ג' 186 בגרות במתמטיקה 35382,35482,35581 יא שירה גרוסמן
38 17.5.2022 ג' 186 גמר תחרות כתיבה יוצרת    
  18.5.2022 ד' 187      
  19.5.2022 ה'   חופשת ל"ג בעומר    
  20.5.2022 ו' 188      
  21.5.2022 שבת   שבת    
  22.5.2022 א' 189 סדנת יום המא"ה: 10:00-12:00 שכבת יא  
  23.5.2022 ב' 190 בגרות במדעי המחשב /מגמות יא ליברמן בוריס
39 24.5.2022 ג' 191 בגרות בהסטוריה יא7 כהן דקר
  25.5.2022 ד' 192      
  26.5.2022 ה' 193 בגרות בלשון יא צוות לשון
  27.5.2022 ו' 194      
  28.5.2022 שבת        
  29.5.2022 א' 195      
  30.5.2022 ב' 196 מתכונת בתנ"ך/ספרות יא נעימי חנה
40 31.5.2022 ג' 197 10:00- הרצאת סופר- לכבוד "כתיבה יוצרת. 11:20 חלוקת תעודות לזוכים    
  1.6.2022 ד' 198      
  2.6.2022 ה' 199 בגרות בתנ"ך יא חנה נעימי
  3.6.2022 ו' 200 מועד אחרון להזנת ציוני מחצית ב' ושנתי    
  4.6.2022 שבת   ערב שבועות    
  5.6.2022 א'   ו' בסיוון- חג השבועות    
  6.6.2022 ב'   איסרו חג שבועות    
41 7.6.2022 ג' 201 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  8.6.2022 ד' 202 פדגוגיות מורחבות – רבעון ג'    
  8.6.2022 ד' 202 מתכונת בפיסיקה מכניקה/מבחן מס 4 כימיה יא פופלינגר מריאנה/אמסלם מזל
  9.6.2022 ה' 203 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  9.6.2022 ה' 203 בגרות בהיסטוריה יא'7 מור נאמן
  9.6.2022 ה' 203 מתכונת בטכנולוגיית בנייה יא עמליה
  10.6.2022 ו' 204      
  11.6.2022 שבת        
  12.6.2022 א' 205 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  13.6.2022 ב' 206 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
  14.6.2022 ג' 207 פדגוגיות מורחבות – רבעון ד'    
42 14.6.2022 ג' 207 הגשת ביו חקר יא סיני אופיר
  15.6.2022 ד' 208      
  16.6.2022 ה' 209 בגרות בטכנולוגיות בנייה יא אדריכלות אבלאסי עמליה
  17.6.2022 ו' 210      
  18.6.2022 שבת        
  19.6.2022 א' 211      
  20.6.2022 ב' 212 הפנינג סיום שנה וחלוקת תעודות    
43 21.6.2022 ג' סיום שנה בגרות בפיזיקה יא מריאנה
  22.6.2022 ד'        
  23.6.2022 ה'   בגרות בספרות יב/ משנה חנה נעימי
  24.6.2022 ו'        
  25.6.2022 שבת        
  26.6.2022 א'        
  27.6.2022 ב'        
44 28.6.2022 ג'        
  29.6.2022 ד'   מועד ב' באנגלית יא גיא קופל
  30.6.2022 ה'        
  1.7.2022 ו'        
  2.7.2022 שבת        
  3.7.2022 א'        
  4.7.2022 ב'   מועד ב' במתמטיקה יא שירה גרוסמן
45 5.7.2022 ג'        
  6.7.2022 ד'        
  7.7.2022 ה'        
  8.7.2022 ו'        
  9.7.2022 שבת        
  10.7.2022 א'        
  11.7.2022 ב'        
  12.7.2022 ג'        
  13.7.2022 ד'        
  14.7.2022 ה'        
  15.7.2022 ו'        
  16.7.2022 שבת        
  17.7.2022 א'        
  18.7.2022 ב'        
  19.7.2022 ג'        
  20.7.2022 ד'        
  21.7.2022 ה'        
  22.7.2022 ו'        
  23.7.2022 שבת        
  24.7.2022 א'        
  25.7.2022 ב'        
  26.7.2022 ג'        
  27.7.2022 ד'        
  28.7.2022 ה'        
  29.7.2022 ו'        
  30.7.2022 שבת        
  תאריך יום בשבוע ספירת ימי לימוד אירוע כיתות אחריות
  23.8.2021 ב'        
  24.8.2021 ג'        
  25.8.2021 ד'        
  26.8.2021 ה'        
  27.8.2021 ו'        
  28.8.2021 ש   שבת    
  29.8.2021 א'   מפגש עם מורים חדשים    
  30.8.2021 ב'   יום היערכות תשפ"ב    
1 31.8.2021 ג'        
  1.9.2021 ד' 1 ערב – אסיפת הורים ובחירת יו"ר    
  2.9.2021 ה' 2      
  2.9.2021 ה' 2      
  3.9.2021 ו' 3      
  4.9.2021 ש   שבת    
  5.9.2021 א' 4      
  6.9.2021 ב'   חופשה- ערב ראש השנה    
  7.9.2021 ג'   חופשה ראש השנה    
2 8.9.2021 ד'   חופשה ראש השנה    
  9.9.2021 ה' 5      
  10.9.2021 ו' 6      
  11.9.2021 ש   שבת    
  12.9.2021 א' 7      
  13.9.2021 ב' 8      
3 14.9.2021 ג' 9      
  15.9.2021 ד'   חופשה – ערב כיפור    
  16.9.2021 ה'   חופשה- יום הכיפורים    
  17.9.2021 ו' 10      
  18.9.2021 ש   שבת    
  19.9.2021 א' 11      
  20.9.2021 ב'   חופשה ערב חג הסוכות    
4 21.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  22.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  23.9.2021 ה'   חופשת סוכות    
  24.9.2021 ו'   חופשת סוכות    
  25.9.2021 ש   שבת    
  26.9.2021 א'   חופשת סוכות    
  27.9.2021 ב'   חופשת סוכות    
5 28.9.2021 ג'   חופשת סוכות    
  29.9.2021 ד'   חופשת סוכות    
  30.9.2021 ה' 12      
  1.10.2021 ו' 13      
  2.10.2021 ש   שבת    
  3.10.2021 א' 14      
  4.10.2021 ב' 15 מליאת מורים מקצועיים / מחנכים הכנת קובץ היכרות תלמידים    
6 5.10.2021 ג' 16      
  5.10.2021 ג' 16 מבחן 0 ביולוגיה יב4-יב5-יב6 אמסלם מזל
  6.10.2021 ד' 17      
  7.10.2021 ה' 18      
  8.10.2021 ו' 18      
  9.10.2021 ש   שבת    
  10.10.2021 א' 20      
  10.10.2021 א' 20      
  11.10.2021 ב' 21 בעקבות לוחמים לשכבת יב'    
  11.10.2021 ב' 21 בשעה 14:00 , זמן היכרות בית ספרי- כל מחנך שולח לכיתתו את קובץ ההיכרות ובזמן זה כל מורה קורא את הקובץ    
7 12.10.2021 ג' 22      
  12.10.2021 ג' 22      
  13.10.2021 ד' 23      
  14.10.2021 ה' 24 מבחן מס 1 באנגלית שכבה יב' קופל גיא
  14.10.2021 ה' 24 ישיבות היכרות – 2 כיתות    
  15.10.2021 ו' 25      
  16.10.2021 ש   שבת    
  17.10.2021 א' 26 מעקב 1 עג' תקשוב יב'1 אילה/ריבני
  18.10.2021 ב' 27 טקס יום הזכרון ליצחק רבין    
  18.10.2021 ב' 27      
8 19.10.2021 ג' 28 מבחן מס 1 בספרות/תנך שכבה יב' נעימי חנה
  20.10.2021 ד' 29 כדורסל בנות- דוד רזיאל   15:00-12:00
  21.10.2021 ה' 30 כדורסל בנים- דוד רזיאל 15:00-12:00  
  21.10.2021 ה' 30 מעקב 1/מבחן 1 התמחות במגמה/גאוגרפיה יב2,יב3,יב4,יב'5,יב'6,יב'7 ישי/רחל/עמליה/בוריס/אלעד
  21.10.2021 ה' 30      
  22.10.2021 ו' 31      
  23.10.2021 ש        
  24.10.2021 א' 32      
  25.10.2021 ב' 33 מבחן מס 1 באזרחות שכבה יב' צוות אזרחות
9 26.10.2021 ג' 34 תחרות קישוט כיתתית    
  27.10.2021 ד' 35 פאנל חשיפה למכינות ולשנת שירות 13:00-11:30 אשכול פיס
  28.10.2021 ה' 36 בוקר מרקים- בשיתוף ועד המורים וההורים    
  28.10.2021 ה' 36 מבחן מס 1 במתמטיקה שכבה יב' שירה גרוסמן
  29.10.2021 ו' 37      
  30.10.2021 ש   שבת    
  31.10.2021 א' 38      
  1.11.2021 ב' 39      
10 2.11.2021 ג' 40      
  3.11.2021 ד' 41 מבחן מס 1 ביולוגיה/פיסיקה יב4,יב5,יב6 מזל/מתן
  4.11.2021 ה' 42 מבחן מס 1 ספרדית יב'5 אילה חנה
  4.11.2021 ה' 42 חג הסיגד לפי לוח שנה    
  5.11.2021 ו' 43      
  6.11.2021 ש   שבת    
  7.11.2021 א' 44 קטרגל בנים ברמלה (דוד רזיאל)   15:00-12:00
  8.11.2021 ב' 45 מליאה משותפת עם החטיבה   פרטים בהמשך
11 9.11.2021 ג' 46      
  10.11.2021 ד' 47      
  11.11.2021 ה' 48 צילומי פספורט שכבת יב בר
  12.11.2021 ו' 49 מועד אחרון להזנת ציונים שוטפים לרבעון ראשון    
  13.11.2021 ש   שבת    
  14.11.2021 א' 50 קטרגל בנות ביהוד    
  15.11.2021 ב' 51      
             
12 16.11.2021 ג' 52 סיום רבע א' תשפ"ב    
  16.11.2021 ג' 52 מרצה אורח למגמת ביו רפואה- יב' בשיעורי המגמה  
  16.11.2021 ג' 52 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  17.11.2021 ד' 53 פדגוגיות מורחובת רבע א'   14:00-יב/6
  17.11.2021 ד' 53 מבחן מס 2 באזרחות   צוות אזרחות
  18.11.2021 ה' 54 פדגוגיות מורחובת רבע א'   14:00-יב/1 + 15:00- יב4
  19.11.2021 ו' 55      
  20.11.2021 ש   שבת    
  21.11.2021 א' 56 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  21.11.2021 א' 56      
  22.11.2021 ב' 57 סדנא רגע לפני גיוס- שכבת יב'-11:45-8:30   משה"ב
  22.11.2021 ב' 57 מליאה- הנחיית קבוצות בסימן התנהגויות סיכון מליאה  
13 23.11.2021 ג' 58 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  23.11.2021 ג' 58 יום המורה    
  23.11.2021 ג' 58 כדורשת בנות , רמלה, פארק עופר    
  24.11.2021 ד' 59 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  24.11.2021 ד' 59 מבחן מס 2 בספרות/תנך מבחן יב נעימי חנה
  25.11.2021 ה' 60 צילומי קבוצות ספר מחזור שכבה יב' בר
  25.11.2021 ה' 60 פדגוגיות מורחובת רבע א'   14:00-ב/5 + 15:00-יב/3
  26.11.2021 ו' 61      
  27.11.2021 ש   שבת    
  28.11.2021 א' 62 יום הקורה לפצועי צה"ל    
  28.11.2021 א' 62 פדגוגיות מורחובת רבע א' תפוס  
  29.11.2021 ב' 63 מרוץ הלפיד ,מליאת מורים חגיגית – למצוא את האור    
14 30.11.2021 ג'   חופשת חנוכה    
  1.12.2021 ד'   חופשת חנוכה    
  2.12.2021 ה'   חופשת חנוכה    
  3.12.2021 ו'   חופשת חנוכה    
  4.12.2021 ש   שבת    
  5.12.2021 א'   חופשת חנוכה    
  6.12.2021 ב'   חופשת חנוכה    
15 7.12.2021 ג' 64 כדורגל פארק עופר 14:00-10:00 בנים
  8.12.2021 ד' 65 בוחן באזרחות שכבה יב' צוות אזרחות
  9.12.2021 ה' 66 קט רגל בנות המשך- ראשון לציון    
  10.12.2021 ו' 67      
  11.12.2021 ש   שבת    
  12.12.2021 א' 68      
  13.12.2021 ב' 69 יום הורים    
  13.12.2021 ב' 69 סיור לתלמידים מצטיינים במוזיאון ישראל י-5 יחידות, יא שחר 4 יחידות, יא-5 יחידות יב 5 יחידות דרעי אסף
16 14.12.2021 ג' 70 ארבעה מפגשים עם הצייר האומן דוראר בכרי, 4 מפגשים – באחריות חגי בין השעות 9:30 עד 13:00
  15.12.2021 ד' 71 צילומי קבוצות ספר מחזור שכבה יב' בר
  16.12.2021 ה' 72 מבחן מס 2 באנגלית שכבה יב' קופל גיא
  16.12.2021 ה' 72 פוצ'יבולי בבית   14:00-12:00
  17.12.2021 ו' 73      
  18.12.2021 ש   שבת    
  19.12.2021 א' 74      
  20.12.2021 ב' 75 מבחן מתכונת בספרות שכבה יב' נעימי חנה
  20.12.2021 ב' 75      
17 21.12.2021 ג' 76 מעקב 2/מבחן 2 התמחות במגמה/גאוגרפיה יב'1, יב2,יב3,יב4,יב'5,יב'6,יב'7 ישי/רחל/עמליה/בוריס/אלעד
  21.12.2021 ג' 76 מבחן מתכונת באנגלית שאלון E יב'1,יב'3 קופל גיא(עפר-מלי)
  21.12.2021 ג' 76 סיור לתלמידי מגמת ביורפואה    
  22.12.2021 ד' 77 סדנת מנהיגות למועצת התלמידים /שיחה עם בנות על שירות במג"ב בין 12:00 ל 13:30   אחריות חגי/אחריות אסף-בר
  22.12.2021 ד' 77 מפגש רכזי מקצוע – מחוץ לבית הספר   16:00-12:00
  23.12.2021 ה' 78 מבחן מס 2 במתמטיקה שכבה יב' שירה גרוסמן
  24.12.2021 ו' 79      
  25.12.2021 ש   שבת    
  26.12.2021 א' 80      
  27.12.2021 ב' 81 מבחן מתכונת באנגלית שאלון E יב'1,יב'3 5 יחידות/יב4-5-6 קופל גיא(עפר)
18 28.12.2021 ג' 82 מבחן מתכונת באנגלית שאלון E יב1',יב'3 5 יחידות קופל גיא(עפר)
  29.12.2021 ד' 83 מבחן מס 2 ביולוגיה/פיסיקה יב4,יב5,יב6 מזל/מתן
  29.12.2021 ד' 83 מתכונת 1 מתמטיקה קב' 802 יב יב אסף אסף
  30.12.2021 ה' 84 מבחן מס 2 ספרדית יב'5 אילה חנה
  30.12.2021 ה' 84 מבחן מתכונת באנגלית שאלון E יב'1,יב'3 קופל גיא(עפר-מלי)
  31.12.2021 ו' 85      
  1.1.2022 ש   שבת    
  2.1.2022 א' 86 מתכונת 1 באזרחות שכבה יב' צוות אזרחות
  3.1.2022 ב' 87 הרצאת ראש העיר לכיתה יב3    
19 4.1.2022 ג' 88      
  5.1.2022 ד' 89      
  6.1.2022 ה' 90 מתכונת במתמטיקה שכבה יב' גרוסמן שירה
  6.1.2022 ה' 90 בגרות בתנ"ך יב/משנה חנה נעימי
  7.1.2022 ו' 91      
  8.1.2022 ש   שבת    
  9.1.2022 א' 92      
  10.1.2022 ב' 93 בגרות באנגלית יב/ משנה גיא קופל
20 11.1.2022 ג' 94      
  12.1.2022 ד' 95 מבחן בגרות בספרות שכבה יב' נעימי חנה
  13.1.2022 ה' 96 בגרות בלשון יב/ משנה צוות לשון
  14.1.2022 ו' 140 מועד אחרון להזנת ציונים למחצית א'