רב לוח תש"פ

  תאריך יום בשבוע אירוע כיתות אחריות
 
28.8.2019 רביעי מליאת פתיחת שנת הלימודים תש"פ    
29.8.2019 חמישי      
30.8.2019 שישי      
  31.8.2019 שבת      
1
1.9.2019 ראשון פתיחת שנת הלימודים    
2.9.2019 שני      
3.9.2019 שלישי      
4.9.2019 רביעי      
5.9.2019 חמישי      
6.9.2019 שישי      
  7.9.2019 שבת      
2
8.9.2019 ראשון מבחן מעבר 4-5 יחל (רק לתלמידים שרוצים לעלות הקבצה)   שירה גרוסמן
9.9.2019 שני ערב הורי 4-5 מתמטיקה
אסיפת הורים כללית י',יא', יב'
   
10.9.2019 שלישי מבחן מיון באנגלית כיתות י4-5-6 שעות 1-2 גיא קופל
11.9.2019 רביעי      
12.9.2019 חמישי      
13.9.2019 שישי      
  14.9.2019 שבת      
3
15.9.2019 ראשון      
16.9.2019 שני      
17.9.2019 שלישי יום שבתון בחירות    
18.9.2019 רביעי      
19.9.2019 חמישי      
20.9.2019 שישי      
  21.9.2019 שבת      
4
22.9.2019 ראשון      
23.9.2019 שני      
24.9.2019 שלישי      
24.9.2019 שלישי      
25.9.2019 רביעי      
25.9.2019 רביעי מבחן מס 1 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה י' רחל סרור/רחל לוי/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
26.9.2019 חמישי      
27.9.2019 שישי      
  28.9.2019 שבת      
5
29.9.2019 ראשון חופשת ראש השנה    
30.9.2019 שני חופשת ראש השנה    
1.10.2019 שלישי חופשת ראש השנה    
2.10.2019 רביעי יום שדה כיתות י1+י5 14:05-10:15
3.10.2019 חמישי קטרגל בנים    
4.10.2019 שישי      
  5.10.2019 שבת      
  6.10.2019 ראשון גיחה שכבת י' בר ויניב דן  
6
7.10.2019 שני גיחה שכבת י' בר ויניב דן  
7.10.2019 שני מבחן 1 בתנ"ך שכבה י' חנה נעימי
8.10.2019 שלישי חופשת יום הכיפורים    
9.10.2019 רביעי חופשת יום הכיפורים    
10.10.2019 חמישי מבחן 1 באנגלית שכבה י' קופל גיא
11.10.2019 שישי      
  12.10.2019 שבת      
7
13.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
14.10.2019 שני חופשת סוכות    
15.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
16.10.2019 רביעי חופשת סוכות    
17.10.2019 חמישי חופשת סוכות    
18.10.2019 שישי חופשת סוכות    
  19.10.2019 שבת חופשת סוכות    
8
20.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
21.10.2019 שני חופשת סוכות    
22.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
23.10.2019 רביעי יום ההליכה בשיתוף מרכז יום לקשיש תלמידי מגמת ביורפואה  
23.10.2019 רביעי רבע גמר קטרגל מחוזי    
23.10.2019 רביעי ערב הורי 4-5 יחל    
24.10.2019 חמישי פתיחת מועדון קוראים, בהפסקות סמדר
24.10.2019 חמישי כדורסל בנים, משרד החינוך   רוטשטיין דותן
25.10.2019 שישי יום ההליכה בשיתוף עם דיירי הוסטל עדן בהרצליה  
  26.10.2019 שבת      
  27.10.2019 ראשון קטרגל בנות, משה"ח    
  27.10.2019 ראשון יום מוקד מחויבות אישית שכבת י' שוורץ עדי
  28.10.2019 שני הסברה על הקש בדלת י1 י2 י6 י3 שיעור רביעי + י4 י5 י7- שיעור חמישי בר אזהרי
  28.10.2019 שני מבצע הקש בדלת    
 
28.10.2019 שני מבחן מס 1 במתמטיקה   גרוסמן שירה
29.10.2019 שלישי      
30.10.2019 רביעי "לקפוץ מעל העננים"- מחויבות אישית שכבת י' – היכל התרבות חגי
30.10.2019 רביעי מבחן מס 1 בלשון שכבה י' צוות לשון
         
31.10.2019 חמישי תאריך אחרון להזרמת ציוני רבעון א'   תאריך אחרון להזרמת ציוני רבעון א'
1.11.2019 שישי      
  2.11.2019 שבת      
  3.11.2019 ראשון יום שדה י2 י6 י7 15:00-9:30  
  3.11.2019 ראשון הצגה לשכבת י'- בית צבי י1 י3 י4 י5 15:30-8:15
10
3.11.2019 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
4.11.2019 שני תל"א כל כיתות חנ"מ בהשתתפות כלל המורים של הכיתות- על פי לו"ז באחריות לורי
5.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
5.11.2019 שלישי מבחן 1 בתנך שכבה י נעימי חנה
6.11.2019 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
7.11.2019 חמישי שיחה עם נציגות מצוינות 5 ילדים מכיתת מצוינות 11:00-10:45
7.11.2019 חמישי      
7.11.2019 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
7.11.2019 חמישי מבחן 1 בפיזיקה מגמת פיזיקה מתן הרץ
8.11.2019 שישי      
  9.11.2019 שבת      
11
10.11.2019 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
10.11.2019 ראשון יום הזכרון לרצח רבין    
11.11.2019 שני גביע ראש העיר, כדורגל    
11.11.2019 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות    
12.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
12.11.2019 שלישי מבחן מס 1 בספרות שכבה י' יהב סעדיה
13.11.2019 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
14.11.2019 חמישי שלב א' אולימפיאדת מתמטיקה
ישיבות פדגוגיות מורחבות
   
15.11.2019 שישי סיום רבע א'    
  16.11.2019 שבת      
  17.11.2019 ראשון טורניר כדורגל מרכז    
  17.11.2019 ראשון ועדה מלווה סבב 1 11:30-9:00 עידנים ורב תחומי
12
17.11.2019 ראשון מבחן מועד ב' רבעון ראשון,טורניר כדורגל מרכז כלל בית הספר רכזי מקצוע
18.11.2019 שני אסיפת הורים רבע א'    
19.11.2019 שלישי יזמות רשת עמל-אירוע השראה רשתי
רכזי חח"ע וחברי מועת תלמידים רשתית
 
20.11.2019 רביעי יום שדה י1 י5 15:00-9:30  
21.11.2019 חמישי יום ספורט שכבת י' החל משעה 11:00 נוכחות חובה למחנכי שכבת י'
22.11.2019 שישי      
  23.11.2019 שבת      
  24.11.2019 ראשון ,כדורשת בנות מרכז   רוטשטיין דותן
13
24.11.2019 ראשון גמר אולימפיאדת מתמטיקה   חגי,שירה,יעל נוריק
25.11.2019 שני הפנינג לכבוד חג הסיגד הפסקות  
25.11.2019 שני רבע גמר כדורשת    
25.11.2019 שני מבחן מס 2 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה י' רחל סרור/רחל לוי/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
26.11.2019 שלישי מועצות פדגוגיות י6 י5 י6- שיעור 8 י/5-שיעור 9  
26.11.2019 שלישי      
27.11.2019 רביעי חג הסיגד    
28.11.2019 חמישי מבחן מס 2 באנגלית שכבה י' קופל גיא
29.11.2019 שישי      
  30.11.2019 שבת      
  1.12.2019 ראשון ועדות התמדה עמל ועידנים באגף החינוך 12:30-9:00
 
2.12.2019 שני      
3.12.2019 שלישי גביע ראש העיר כדורגל , חצי גמר    
3.12.2019 שלישי מבחן מס 2 בספרות , שכבה י' יהב סעדיה
4.12.2019 רביעי הצגה "היומן" אשכול הפיס שכבת י' 12:00
5.12.2019 חמישי רבע גמר כדורשת    
5.12.2019 חמישי מבחן 1 בהיסטוריה שכבת י מור נאמן
6.12.2019 שישי      
  7.12.2019 שבת      
15
8.12.2019 ראשון יום שדה י3 י4 15:00-9:30  
9.12.2019 שני מבחן מס 2 מדעי (ביולוגיה/פיסיקה/מדעי הטכנולוגיה) שכבה י' מאיה/מתן/לורי/עמליה
10.12.2019 שלישי רבע גמר כדורגל מחוזי    
11.12.2019 רביעי מבחן מס 2 בלשון שכבה י' צוות לשון
12.12.2019 חמישי הרצאה של דורון הרמן, ערוץ 13 שיימינג ברשתות החברתיות שכבת י'
13.12.2019 שישי      
  14.12.2019 שבת      
  15.12.2019 ראשון מפגש עם המפקח הרשותי, מנהל חברה ונוער ח"ח, של"ח, הכנה לצה"ל, מעורבות חברתית 15:30-14:00
16
15.12.2019 ראשון מבחן 2 מתמטיקה שכבה י שירה גרוסמן
16.12.2019 שני גביע ראש העיר כדורסל    
17.12.2019 שלישי מבחן 1 השכלה כללית שכבה י מירי/דותן/רוית/ליבת
18.12.2019 רביעי      
19.12.2019 חמישי      
20.12.2019 שישי      
  21.12.2019 שבת      
17
22.12.2019 ראשון      
23.12.2019 שני א' חנוכה- מרוץ הלפיד ?? לבדוק    
24.12.2019 שלישי חופשת חנוכה    
25.12.2019 רביעי חופשת חנוכה    
26.12.2019 חמישי חופשת חנוכה    
27.12.2019 שישי חופשת חנוכה    
28.12.2019 שבת חופשת חנוכה    
29.12.2019 ראשון חופשת חנוכה    
30.12.2019 שני חופשת חנוכה    
31.12.2019 שלישי מבחן 2 בתנך שכבה י נעימי חנה
1.1.2020 רביעי      
2.1.2020 חמישי מבחן מס 2 היסטוריה שכבה י' נאמן מור
3.1.2020 שישי      
  4.1.2020 שבת      
18
5.1.2020 ראשון מבחן 1 בתעבורה שכבה י נעימי חנה
6.1.2020 שני      
7.1.2020 שלישי מבחן מועד ב' רבעון שני שכבת י'+מדעים יא-יב רכזי מקצוע
8.1.2020 רביעי      
8.1.2020 רביעי סיור תל' ביורפואה בבנק הדם 13:00-9:00 אחריות אלעד פריד
9.1.2019 חמישי      
10.1.2020 שישי      
11.1.2020 שבת      
12.1.2020 ראשון      
13.1.2020 שני מבחן 1 שלח   יניב דן
14.1.2020 שלישי      
15.1.2020 רביעי      
16.1.2020 חמישי      
17.1.2020 שישי      
  18.1.2020 שבת תאריך אחרון להזרמת ציונים    
19
19.1.2020 ראשון פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
20.1.2020 שני פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
21.1.2020 שלישי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
22.1.2020 רביעי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
22.1.2020 רביעי פדגוגיות מצומצמות מחצית א' ,כדורשת גביע ראש העיר    
23.1.2020 חמישי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
23.1.2020 חמישי "טהורה לעד"- סרט והרצאה עם כיוצרת מאיה זינשטיין שכבת י' 11:00
24.1.2020 שישי סיום מחצית    
  25.1.2020 שבת      
20
26.1.2020 ראשון      
27.1.2020 שני פתיחת מצעד הספרים בהפסקות סמדר
28.1.2020 שלישי      
29.1.2020 רביעי      
30.1.2020 חמישי      
31.1.2020 שישי      
  1.2.2020 שבת      
21
2.2.2020 ראשון      
3.2.2020 שני חלוקת תעודות מחצית + טקס מצטיינים    
4.2.2020 שלישי יזמות עמל- יום מוקד בכיתות י'    
5.2.2020 רביעי      
6.2.2020 חמישי      
7.2.2020 שישי      
  8.2.2020 שבת      
22
9.2.2020 ראשון      
10.2.2020 שני ט"ו בשבט    
11.2.2020 שלישי מבחן 2 בהיסטוריה שכבת י נאמן מור
12.2.2020 רביעי      
13.2.2020 חמישי מבחן מס 3 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה י' רחל סרור/רחל לוי/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
14.2.2020 שישי      
  15.2.2020 שבת      
23
16.2.2020 ראשון      
17.2.2020 שני מבחן מס 3 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה י' רחל סרור/רחל לוי/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
18.2.2020 שלישי לילה לבן בספרייה   סמדר
19.2.2020 רביעי      
20.2.2020 חמישי מבחן מס 3 באנגלית שכבה י' קופל גיא
21.2.2020 שישי      
  22.2.2020 שבת      
24
23.2.2020 ראשון הרצאה של ברהנו טגניה כתב ערוץ 12 ממרכז קליטה לפרייס טיים בטלוויזיה שכבת י'
24.2.2020 שני תחרות כתיבה יוצרת    
25.2.2020 שלישי      
26.2.2020 רביעי מבחן מס 3 במתמטיקה   גרוסמן שירה
26.2.2020 רביעי יזמות עמל-אירוע שיא דמוקרטון נבחרת 5 תלמידים ומורה-הצגת תוצרים  
27.2.2020 חמישי      
28.2.2020 שישי      
  29.2.2020 שבת      
25
1.3.2020 ראשון      
2.3.2020 שני מבחן מס 3 מדעי (ביולוגיה/פיסיקה/מדעי הטכנולוגיה) שכבה י' מאיה/מתן/לורי/עמליה
3.3.2020 שלישי תרגיל ארצי מוסדות חינוך    
4.3.2020 רביעי      
5.3.2020 חמישי      
6.3.2020 שישי      
  7.3.2020 שבת      
26
8.3.2020 ראשון      
9.3.2020 שני תענית אסתר    
10.3.2020 שלישי חופשת פורים    
11.3.2020 רביעי חופשת פורים    
12.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
13.3.2020 שישי מרוץ רמלה    
13.3.2020 שישי מבחן מועד ב' רבעון שלישי , מרוץ רמלה כלל בית הספר רכזי מקצוע
  14.3.2020 שבת      
27
15.3.2020 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
16.3.2020 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות ,    
16.3.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורגל    
17.3.2020 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
18.3.2020 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
19.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
20.3.2020 שישי      
  21.3.2020 שבת      
28
22.3.2020 ראשון      
23.3.2020 שני אסיפת הורים רבע ג'   משכבת יב' יוזמנו בהזמנות אישיות עפ"י זימון מחנך
24.3.2020 שלישי      
25.3.2020 רביעי אסיפת הורים רבע ג'
מבחן מס 3 בלשון
  צוות לשון
26.3.2020 חמישי יום הבריאות והכש"ג    
27.3.2020 שישי      
  28.3.2020 שבת      
29
29.3.2020 ראשון      
30.3.2020 שני סיום רבע ג'    
31.3.2020 שלישי חופשת פסח    
1.4.2020 רביעי חופשת פסח    
2.4.2020 חמישי חופשת פסח    
3.4.2020 שישי חופשת פסח    
  4.4.2020 שבת חופשת פסח    
30
5.4.2020 ראשון חופשת פסח    
6.4.2020 שני חופשת פסח    
7.4.2020 שלישי חופשת פסח    
8.4.2020 רביעי חופשת פסח    
9.4.2020 חמישי חופשת פסח    
10.4.2020 שישי חופשת פסח    
  11.4.2020 שבת חופשת פסח    
31
12.4.2020 ראשון חופשת פסח    
13.4.2020 שני חופשת פסח    
14.4.2020 שלישי חופשת פסח    
15.4.2020 רביעי חופשת פסח    
16.4.2020 חמישי חופשת פסח    
17.4.2020 שישי      
  18.4.2020 שבת      
32
19.4.2020 ראשון      
20.4.2020 שני      
21.4.2020 שלישי יום השואה והגבורה    
22.4.2020 רביעי מבחן מס 4 במתמטיקה   גרוסמן שירה
23.4.2020 חמישי      
24.4.2020 שישי      
  25.4.2020 שבת      
33
26.4.2020 ראשון מבחן 2 בתעבורה שכבה י נעימי חנה
27.4.2020 שני      
28.4.2020 שלישי יום הזיכרון    
29.4.2020 רביעי יום העצמאות    
30.4.2020 חמישי      
1.5.2020 שישי      
  2.5.2020 שבת      
34
3.5.2020 ראשון      
4.5.2020 שני מבחן מס 4 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה י' רחל סרור/רחל לוי/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
5.5.2020 שלישי גמר כדורשת ראש העיר    
6.5.2020 רביעי      
7.5.2020 חמישי מבחן מס 4 באנגלית שכבה י' קופל גיא
8.5.2020 שישי      
  9.5.2020 שבת      
35
10.5.2020 ראשון      
11.5.2020 שני מבחן 3 בהיסטוריה שכבת י מור נאמן
12.5.2020 שלישי חופשת ל"ג בעומר    
13.5.2020 רביעי      
14.5.2020 חמישי מבחן מס 4 בלשון   צוות לשון
15.5.2020 שישי      
  16.5.2020 שבת      
36
17.5.2020 ראשון      
18.5.2020 שני      
19.5.2020 שלישי      
20.5.2020 רביעי      
21.5.2020 חמישי יום ירושלים    
22.5.2020 שישי מבחן מועד ב' רבעון רביעי כלל בית הספר רכזי מקצוע
  23.5.2020 שבת      
37
24.5.2020 ראשון      
25.5.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורסל    
26.5.2020 שלישי מבחן 2 השכלה כללית שכבה י מירי/דותן/רוית/ליבת
27.5.2020 רביעי      
28.5.2020 חמישי חופשת שבועות    
29.5.2020 שישי חופשת שבועות    
  30.5.2020 שבת חופשת שבועות    
38
31.5.2020 ראשון      
1.6.2020 שני      
2.6.2020 שלישי      
3.6.2020 רביעי מבחן מסכם שנה במתמטיקה שכבת י שירה גרוסמן
4.6.2020 חמישי      
5.6.2020 שישי תאריך אחרון להזרמת ציונים לסיום שנה    
  6.6.2020 שבת      
39
7.6.2020 ראשון פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני      
9.6.2020 שלישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
10.6.2020 רביעי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי      
12.6.2020 שישי      
  13.6.2020 שבת      
40
14.6.2020 ראשון      
15.6.2020 שני      
16.6.2020 שלישי      
17.6.2020 רביעי טקס מצטיינים    
18.6.2020 חמישי חלוקת תעודות סיום שנה
שמור לטיול מורים
   
19.6.2020 שישי סוף רבעון רביעי    
  20.6.2020 שבת      
  21.6.2020 ראשון      
  22.6.2020 שני      
  23.6.2020 שלישי      
  24.6.2020 רביעי      
  25.6.2020 חמישי      
  26.6.2020 שישי      
  27.6.2020 שבת      
  28.6.2020 ראשון      
  29.6.2020 שני      
  30.6.2020 שלישי      
  1.7.2020 רביעי      
  2.7.2020 חמישי      
  3.7.2020 שישי      
  4.7.2020 שבת      
  5.7.2020 ראשון      
  6.7.2020 שני      
  7.7.2020 שלישי      
  8.7.2020 רביעי      
  9.7.2020 חמישי      
  10.7.2020 שישי      
  11.7.2020 שבת      
  12.7.2020 ראשון      
  13.7.2020 שני      
  14.7.2020 שלישי      
  15.7.2020 רביעי      
  16.7.2020 חמישי      
  17.7.2020 שישי      
  18.7.2020 שבת      
           
           
  9.1.1900 43      
  תאריך יום בשבוע אירוע כיתות אחריות
 
28.8.2019 רביעי מליאת פתיחת שנת הלימודים תש"פ    
29.8.2019 חמישי      
30.8.2019 שישי      
  31.8.2019 שבת      
1
1.9.2019 ראשון פתיחת שנת הלימודים    
2.9.2019 שני      
3.9.2019 שלישי      
4.9.2019 רביעי      
5.9.2019 חמישי      
6.9.2019 שישי      
  7.9.2019 שבת      
2
8.9.2019 ראשון מבחן מעבר 4-5 יחל   שירה גרוסמן
9.9.2019 שני ערב הורי 4-5 מתמטיקה
אסיפת הורים כללית י',יא', יב'
  שירה גרוסמן
10.9.2019 שלישי      
11.9.2019 רביעי      
12.9.2019 חמישי      
13.9.2019 שישי      
  14.9.2019 שבת      
3
15.9.2019 ראשון      
16.9.2019 שני      
17.9.2019 שלישי יום שבתון בחירות    
18.9.2019 רביעי      
19.9.2019 חמישי מבחן 1 בהסטוריה שכבה יא נאמן מור
20.9.2019 שישי      
  21.9.2019 שבת      
4
22.9.2019 ראשון      
23.9.2019 שני      
24.9.2019 שלישי מבחן 1 בספרות
מבחן 1 בתנ"ך
שכבה יא יהב סעדיה
נעימי חנה
25.9.2019 רביעי      
26.9.2019 חמישי מבחן 1 באנגלית שכבה יא קופל גיא
חגי
27.9.2019 שישי      
  28.9.2019 שבת      
5
29.9.2019 ראשון חופשת ראש השנה    
30.9.2019 שני חופשת ראש השנה    
1.10.2019 שלישי חופשת ראש השנה    
2.10.2019 רביעי צום גדליה
מבחן 1 ביולוגיה/פיסיקה
יא4,יא5,יא6 לנדאו מאיה/פופלינגר מריאנה
3.10.2019 חמישי קטרגל בנים    
4.10.2019 שישי      
  5.10.2019 שבת      
6
6.10.2019 ראשון      
7.10.2019 שני מבחן מס 1 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה יא' רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
8.10.2019 שלישי חופשת יום הכיפורים    
9.10.2019 רביעי חופשת יום הכיפורים    
10.10.2019 חמישי      
11.10.2019 שישי      
  12.10.2019 שבת      
7
13.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
14.10.2019 שני חופשת סוכות    
15.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
16.10.2019 רביעי חופשת סוכות    
17.10.2019 חמישי חופשת סוכות    
18.10.2019 שישי חופשת סוכות    
  19.10.2019 שבת חופשת סוכות    
8
20.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
21.10.2019 שני חופשת סוכות    
22.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
23.10.2019 רביעי יום ההליכה בשיתוף מרכז יום לקשיש תלמידי מגמת ביורפואה  
23.10.2019 רביעי רבע גמר קטרגל מחוזי    
23.10.2019 רביעי ערב הורי 4-5 יחל    
24.10.2019 חמישי מבחן 1 בלשון, שכבה יא צוות לשון
24.10.2019 חמישי פתיחת מועדון קוראים, בהפסקות סמדר
24.10.2019 חמישי כדורסל בנים, משרד החינוך   רוטשטיין דותן
25.10.2019 שישי יום ההליכה
בשיתוף עם דיירי הוסטל עדן בהרצליה
 
  26.10.2019 שבת      
9
27.10.2019 ראשון גדנ"ע שכבת יא'    
28.10.2019 שני סדנת משרד הביטחון שכבת יב'    
28.10.2019 שני גדנ"ע שכבת יא'    
29.10.2019 שלישי גדנ"ע שכבת יא'    
30.10.2019 רביעי גדנ"ע שכבת יא'    
30.10.2019 רביעי      
31.10.2019 חמישי גדנ"ע שכבת יא'    
31.10.2019 חמישי תאריך אחרון להזרמת ציונים    
1.11.2019 שישי      
  2.11.2019 שבת      
10
3.11.2019 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
4.11.2019 שני תל"א כל כיתות חנ"מ בהשתתפות כלל המורים של הכיתות- על פי לו"ז באחריות לורי
4.11.2019 שני מבחן 1 מתמטיקה    
5.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות
רכזי חח"ע וחברי מועת תלמידים רשתית
 
5.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
6.11.2019 רביעי קב' יא' מגמת ביורפואה סיור בבית החולים והטרינארי אחריות אלעד
7.11.2019 חמישי שיחה עם נציגות מצוינות 5 ילדים מכיתת מצוינות 11:00-10:45
7.11.2019 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
8.11.2019 שישי      
  9.11.2019 שבת      
  10.11.2019 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
11
10.11.2019 ראשון יום הזכרון לרצח רבין    
11.11.2019 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות , גביע ראש העיר כדורגל    
11.11.2019 שני סדנת משה"ב- שכבת יא' – הכנה לצו אחוד    
12.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
12.11.2019 שלישי      
13.11.2019 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
14.11.2019 חמישי שלב א' אולימפיאדת המתמטיקה
ישיבות פדגוגיות מורחבות
   
15.11.2019 שישי סיום רבע א'    
  16.11.2019 שבת      
  17.11.2019 ראשון ועדה מלווה סבב 1 11:30-9:00 עידנים ורב תחומי
  17.11.2019 ראשון טורניר כדורגל מרכז    
12
17.11.2019 ראשון מבחן מועד ב' רבעון ראשון,טורניר כדורגל מרכז כלל בית הספר רכזי מקצוע
18.11.2019 שני אסיפת הורים רבע א'    
18.11.2019 שני הצגה – מקלט נטוש שכבת יא' – שעה 9:00 אשכול פיס
18.11.2019 שני הרצאה של גלעד שלמור כתב ערוץ 12 שכבת יא' נהיגה
19/11/2019 שלישי מבחן 2 בהיסטוריה שכבת יא נאמן מור
19.11.2019 שלישי יזמות רשת עמל-אירוע השראה רשתי
רכזי חח"ע וחברי מועת תלמידים רשתית
 
20.11.2019 רביעי ביקור בטכניון מצוינות- יא', יב', יא' קב' ביולוגיה פיזיקה + יב' קב' פיזיקה
20.11.2019 רביעי      
21.11.2019 חמישי      
22.11.2019 שישי      
  23.11.2019 שבת      
  24.11.2019 ראשון ,כדורשת בנות מרכז   רוטשטיין דותן
13
24.11.2019 ראשון גמר אולימפיאדת מתמטיקה,כדורשת בנות מרכז   חגי,שירה,יעל נוריק
25.11.2019 שני הפנינג לכבוד חג הסיגד הפסקות  
25.11.2019 שני רבע גמר כדורשת    
26.11.2019 שלישי      
27.11.2019 רביעי חג הסיגד    
28.11.2019 חמישי      
29.11.2019 שישי      
  30.11.2019 שבת      
  1.12.2019 ראשון ועדות התמדה עמל ועידנים באגף החינוך 12:30-9:00
14
1.12.2019 ראשון מבחן 2 במתמטיקה שכבה יא גרוסמן שירה
2.12.2019 שני      
3.12.2019 שלישי גביע ראש העיר כדורגל , חצי גמר    
3.12.2019 שלישי מבחן 2 בספרות
מבחן 2 בתנ"ך ,גביע ראש העיר כדורגל , חצי גמר
שכבה יא יהב סעדיה
נעימי חנה
4.12.2019 רביעי      
5.12.2019 חמישי ביקור באונ' תל אביב תלמידי הנדסת תוכנה יא' כל היום
5.12.2019 חמישי רבע גמר כדורשת    
6.12.2019 שישי      
  7.12.2019 שבת      
15
8.12.2019 ראשון      
9.12.2019 שני מבחן מתכונת באנגלית יב'-שאלון C/יא'-שאלון A קופל גיא
10.12.2019 שלישי רבע גמר כדורגל מחוזי    
11.12.2019 רביעי מבחן מס 2 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה יא' רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
12.12.2019 חמישי מבחן 2 באנגלית שכבה יא' קופל גיא
13.12.2019 שישי      
  14.12.2019 שבת      
  15.12.2019 ראשון מפגש עם המפקח הרשותי, מנהל חברה ונוער ח"ח, של"ח, הכנה לצה"ל, מעורבות חברתית 15:30-14:00
16
15.12.2019 ראשון מבחן 2 בלשון שכבה יא צוות לשון
16.12.2019 שני גביע ראש העיר כדורסל    
17.12.2019 שלישי מבחן 2 ביולוגיה/פיסיקה
מרתון ספרות
יא4,יא5,יא6
יא1,יא3
לנדאו מאיה/פופלינגר מריאנה
קרין ועינת
18.12.2019 רביעי מבחן מתכונת בספרות יא1,יא3 יהב סעדיה
18.12.19 רביעי מיני מתכונת בהיסטוריה יא2+יא4+יא5+יא6 מור נאמן
19.12.2019 חמישי צו אחוד- שכבת יא' כנראה חלק מהשכבה  
20.12.2019 שישי      
  21.12.2019 שבת      
17
22.12.2019 ראשון מבחן מועד ב' רבעון שני שכבות יא -יב רכזי מקצוע
23.12.2019 שני א' חנוכה- מרוץ הלפיד ?? לבדוק    
24.12.2019 שלישי חופשת חנוכה    
25.12.2019 רביעי חופשת חנוכה    
26.12.2019 חמישי חופשת חנוכה    
27.12.2019 שישי חופשת חנוכה    
28.12.2019 שבת חופשת חנוכה    
29.12.2019 ראשון חופשת חנוכה    
30.12.2019 שני חופשת חנוכה    
31.12.2019 שלישי      
1.1.2020 רביעי מרתון מתמטיקה    
2.1.2020 חמישי מבחן מתכונת 1 במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
3.1.2020 שישי      
  4.1.2020 שבת      
18
5.1.2020 ראשון מרתון ספרות    
6.1.2020 שני מבחן בגרות בספרות יא'1,יא'3, משנה יב' יהב סעדיה
7.1.2020 שלישי מבחן מועד ב' רבעון שני שכבת י+מדעים יא יב רכזי מקצוע
8.1.2020 רביעי      
9.1.2020 חמישי      
10.1.2020 שישי      
11.1.2020 שבת      
12.1.2020 ראשון      
13.1.2020 שני      
14.1.2020 שלישי      
15.1.2020 רביעי      
16.1.2020 חמישי מבחן בגרות באנגלית יב'-שאלון C/יא'-שאלון A קופל גיא
17.1.2020 שישי מבחן מתכונת 2 במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
  17.1.2020 שישי תאריך אחרון להזרמת ציונים    
  18.1.2020 שבת      
19
19.1.2020 ראשון מרתון הסטוריה יא'4,יא'5,יא'6, משנה יב' נאמן מור
20.1.2020 שני מבחן מתכונת בהסטוריה יא2,יא4,יא5,יא6 נאמן מור
21.1.2020 שלישי      
22.1.2020 רביעי      
22.1.2020 רביעי מרתון מתמטיקה    
23.1.2020 חמישי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
23.1.2020 חמישי מבחן בגרות במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
24.1.2020 שישי סיום מחצית א    
  25.1.2020 שבת      
20
26.1.2020 ראשון      
27.1.2020 שני פתיחת מצעד הספרים בהפסקות סמדר
28.1.2020 שלישי      
29.1.2020 רביעי מרתון לשון    
30.1.2020 חמישי מבחן בגרות בלשון משנה יב' צוות לשון
31.1.2020 שישי      
  1.2.2020 שבת      
21
2.2.2020 ראשון      
3.2.2020 שני      
4.2.2020 שלישי      
5.2.2020 רביעי מרתון הסטוריה יא'4,יא'5,יא'6, משנה יב' נאמן מור
6.2.2020 חמישי מבחן בגרות בהסטוריה יא'4,יא'5,יא'6, משנה יב' נאמן מור
7.2.2020 שישי      
  8.2.2020 שבת      
22
9.2.2020 ראשון      
10.2.2020 שני ט"ו בשבט    
11.2.2020 שלישי מבחן 3 בהסטוריה יא1,יא3 נאמן מור
12.2.2020 רביעי      
13.2.2020 חמישי מבחן 3 באנגלית שכבה יא קופל גיא
14.2.2020 שישי      
  15.2.2020 שבת      
23
16.2.2020 ראשון "משחקים בחצר האחורית" שכבת יא'- היכל התרבות 10:30
17.2.2020 שני מבחן 3 במתמטיקה שכבה יא גרוסמן שירה
18.2.2020 שלישי לילה לבן בספרייה   סמדר
19.2.2020 רביעי מבחן מס 3 מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה יא' רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
20.2.2020 חמישי      
21.2.2020 שישי      
  22.2.2020 שבת      
24
23.2.2020 ראשון יום צה"ל שכבות יא' יב' באחריות אבי גאון
24.2.2020 שני תחרות כתיבה יוצרת    
25.2.2020 שלישי מבחן 3 בספרות
מבחן 3 בתנך
יא2,יא5,יא6
יא4
יהב סעדיה
נעימי חנה
26.2.2020 רביעי יזמות עמל-אירוע שיא דמוקרטון
נבחרת 5 תלמידים ומורה-הצגת תוצרים
 
27.2.2020 חמישי מבחן 3 בלשון שכבה יא צוות לשון
28.2.2020 שישי      
  29.2.2020 שבת      
25
1.3.2020 ראשון      
2.3.2020 שני מסע ישראלי- שכבת יא'    
3.3.2020 שלישי תרגיל ארצי מוסדות חינוך    
3.3.2020 שלישי מסע ישראלי- שכבת יא'    
4.3.2020 רביעי מסע ישראלי- שכבת יא'    
5.3.2020 חמישי מסע ישראלי- שכבת יא'    
6.3.2020 שישי מסע ישראלי- שכבת יא'    
  7.3.2020 שבת מסע ישראלי- שכבת יא'    
26
8.3.2020 ראשון      
9.3.2020 שני תענית אסתר    
10.3.2020 שלישי חופשת פורים    
11.3.2020 רביעי חופשת פורים    
12.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
13.3.2020 שישי מרוץ רמלה    
13.3.2020 שישי מבחן מועד ב' רבעון שלישי , מרוץ רמלה כלל בית הספר רכזי מקצוע
  14.3.2020 שבת      
27
15.3.2020 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
16.3.2020 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות ,    
16.3.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורגל    
17.3.2020 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות
מבחן 3 ביולוגיה/פיסיקה
יא4,יא5,יא6 לנדאו מאיה/פופלינגר מריאנה
18.3.2020 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
19.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
20.3.2020 שישי      
  21.3.2020 שבת      
28
22.3.2020 ראשון מבחן 1 באזרחות שכבת יא חגי גפן
23.3.2020 שני אסיפת הורים רבע ג'   משכבת יב' יוזמנו בהזמנות אישיות עפ"י זימון מחנך
24.3.2020 שלישי מבחן מתכונת באנגלית שכבה יא קופל גיא
25.3.2020 רביעי אסיפת הורים רבע ג'    
25.3.2020 רביעי      
26.3.2020 חמישי יום הבריאות והכש"ג    
27.3.2020 שישי      
  28.3.2020 שבת      
29
29.3.2020 ראשון מרתון מתמטיקה שכבות יא-יב גרוסמן שירה
30.3.2020 שני מתכונת 1 מתמטיקה שכבות יא-יב גרוסמן שירה
30.3.2020 שני סיום רבע ג'    
31.3.2020 שלישי חופשת פסח    
1.4.2020 רביעי חופשת פסח    
2.4.2020 חמישי חופשת פסח    
3.4.2020 שישי חופשת פסח    
  4.4.2020 שבת חופשת פסח    
30
5.4.2020 ראשון חופשת פסח    
6.4.2020 שני חופשת פסח    
7.4.2020 שלישי חופשת פסח    
8.4.2020 רביעי חופשת פסח    
9.4.2020 חמישי חופשת פסח    
10.4.2020 שישי חופשת פסח    
  11.4.2020 שבת חופשת פסח    
31
12.4.2020 ראשון חופשת פסח    
13.4.2020 שני חופשת פסח    
14.4.2020 שלישי חופשת פסח    
15.4.2020 רביעי חופשת פסח    
16.4.2020 חמישי חופשת פסח    
17.4.2020 שישי מועד ב' מחצית ב' מדעי(פיסיקה/ביולוגיה) יא' יב' מריאנה/מתן/מאיה
  18.4.2020 שבת      
32
19.4.2020 ראשון      
20.4.2020 שני      
21.4.2020 שלישי יום השואה והגבורה    
22.4.2020 רביעי מבחן מתכונת ביולוגיה+ מבחן 4 בפיסיקה יא4,יא5,יא6 לנדאו מאיה/פופלינגר מריאנה
23.4.2020 חמישי      
24.4.2020        
  25.4.2020 שבת      
33
26.4.2020 ראשון מתכונת 2 מתמטיקה שכבה יא גרוסמן שירה
27.4.2020 שני      
28.4.2020 שלישי יום הזיכרון    
29.4.2020 רביעי יום העצמאות    
30.4.2020 חמישי      
1.5.2020 שישי      
  2.5.2020 שבת      
34
3.5.2020 ראשון      
4.5.2020 שני      
5.5.2020 שלישי מבחן מתכונת בהסטוריה
מבחן מתכונת בספרות
מבחן מתכונת בתנך,גמר כדורשת ראש העיר
יא1,יא3
יא2,יא5,יא6
יא4
נאמן מור
יהב סעדיה
נעימי חנה
6.5.2020 רביעי      
7.5.2020 חמישי מבחן בגרות באנגלית שכבה יא'/יב' קופל גיא
8.5.2020 שישי      
  9.5.2020 שבת      
35
10.5.2020 ראשון      
11.5.2020 שני מבחן מתכונת בלשון שכבה יא צוות לשון
12.5.2020 שלישי חופשת ל"ג בעומר    
13.5.2020 רביעי      
14.5.2020 חמישי מבחן בגרות במתמטיקה שכבה יא'/יב' שירה גרוסמן
15.5.2020 שישי      
  16.5.2020 שבת      
36
17.5.2020 ראשון      
18.5.2020 שני צו אחוד שכבת יא'- חלק מהשכבה    
18.5.2020 שני מבחן בגרות מעבדה בביולוגיה יא'4,יא'5,יא'6 לנדאו מאיה
19.5.2020 שלישי מבחן מתכונת פיסיקה יא4,יא5,יא6 פופלינגר מריאנה
20.5.2020 רביעי      
21.5.2020 חמישי מבחן 2 באזרחות
יום ירושלים
שכבה יא' צוות אזרחות
22.5.2020 שישי מבחן מועד ב' רבעון רביעי כלל בית הספר רכזי מקצוע
  23.5.2020 שבת      
37
24.5.2020 ראשון      
25.5.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורסל    
26.5.2020 שלישי      
27.5.2020 רביעי מבחן מתכונת מגמה(תעשיה וניהול, מדעי הבריאות, מדעי המחשב, אדריכלות,תקשוב,גאוגרפיה) שכבה יא' רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/דוכן סופי
28.5.2020 חמישי חופשת שבועות    
29.5.2020 שישי חופשת שבועות    
  30.5.2020 שבת חופשת שבועות    
38
31.5.2020 ראשון      
1.6.2020 שני מבחן בגרות בתנ"ך משנה יב', יא'4 נעימי חנה
2.6.2020 שלישי      
3.6.2020 רביעי      
4.6.2020 חמישי      
5.6.2020 שישי תאריך אחרון להזרמת ציונים לסיום שנה   תאריך אחרון להזרמת ציונים לסיום שנה
  6.6.2020 שבת      
39
7.6.2020 ראשון פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני מבחן בגרות בלשון שכבה יא' צוות לשון
9.6.2020 שלישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
10.6.2020 רביעי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי מבחן בגרות טכנולוגי/מדעי המחשב שכבה יא' בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד
12.6.2020 שישי      
  13.6.2020 שבת      
40
14.6.2020 ראשון      
15.6.2020 שני מבחן בגרות בהסטוריה יא'1,יא'3 נאמן מור
16.6.2020 שלישי      
17.6.2020 רביעי טקס מצטיינים    
18.6.2020 חמישי חלוקת תעודות סיום שנה
שמור לטיול מורים
   
19.6.2020 שישי סוף רבעון רביעי    
  20.6.2020 שבת      
  21.6.2020 ראשון      
  22.6.2020 שני מבחן בגרות בספרות יא'2,יא'5,יא'6 יהב סעדיה
  23.6.2020 שלישי      
  24.6.2020 רביעי      
  25.6.2020 חמישי מבחן בגרות בפיסיקה יא'4,יב,4 מריאנה/מתן
  26.6.2020 שישי      
  27.6.2020 שבת      
  28.6.2020 ראשון      
  29.6.2020 שני מבחן בגרות טכנולוגי/גאוגרפיה שכבה יא' בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד/גלית
  30.6.2020 שלישי      
  1.7.2020 רביעי      
  2.7.2020 חמישי      
  3.7.2020 שישי      
  4.7.2020 שבת      
  5.7.2020 ראשון      
  6.7.2020 שני מועד ב' בגרות באנגלית שכבות יא' יב' קופל גיא
  7.7.2020 שלישי      
  8.7.2020 רביעי מועד ב' בגרות במתמטיקה שכבות יא' יב' גרוסמן שירה
  9.7.2020 חמישי      
  10.7.2020 שישי      
  11.7.2020 שבת      
  12.7.2020 ראשון      
  13.7.2020 שני      
  14.7.2020 שלישי      
  15.7.2020 רביעי      
  16.7.2020 חמישי      
  17.7.2020 שישי      
  18.7.2020 שבת      
           
           
  9.1.1900 43      
  תאריך יום בשבוע אירוע כיתות אחריות
 
28.8.2019 רביעי מליאת פתיחת שנת הלימודים תש"פ    
29.8.2019 חמישי      
30.8.2019 שישי      
  31.8.2019 שבת      
1
1.9.2019 ראשון פתיחת שנת הלימודים    
2.9.2019 שני      
3.9.2019 שלישי      
4.9.2019 רביעי      
5.9.2019 חמישי      
6.9.2019 שישי      
  7.9.2019 שבת      
2
8.9.2019 ראשון      
9.9.2019 שני ערב הורי 4-5 מתמטיקה
אסיפת הורים כללית יא', יב'
  שירה גרוסמן
10.9.2019 שלישי      
11.9.2019 רביעי      
12.9.2019 חמישי      
13.9.2019 שישי      
  14.9.2019 שבת      
3
15.9.2019 ראשון      
16.9.2019 שני      
17.9.2019 שלישי יום שבתון בחירות    
18.9.2019 רביעי נוער בעקבות לוחמים   שכבת יב'
19.9.2019 חמישי      
20.9.2019 שישי      
  21.9.2019 שבת      
4
22.9.2019 ראשון      
23.9.2019 שני מבחן 1 באזרחות שכבה יב צוות אזרחות
23.9.2019 שני מליאת תדרוך צוות מורים למתקן קליטה באחריות רוטשטיין דותן וסילבי אסור להזיז זה נקבע עם צוות מבחוץ
24.9.2019 שלישי      
25.9.2019 רביעי הרמת כוסית לכבוד ראש השנה ושולחן חג לתלמידים שמור לביקור בטכניון מצוינות חגי
26.9.2019 חמישי מבחן 1 באנגלית
מופע לכל בית הספר- the voca peopel
שכבה יב קופל גיא
חגי
27.9.2019 שישי      
  28.9.2019 שבת      
5
29.9.2019 ראשון חופשת ראש השנה    
30.9.2019 שני חופשת ראש השנה    
1.10.2019 שלישי חופשת ראש השנה    
2.10.2019 רביעי צום גדליה
מעקב 1 עבודת גמר במגמה/מבחן 1בגאוגרפיה
שכבה יב רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/חכמון גלית
3.10.2019 חמישי מבחן 1 ביולוגיה/פיסיקה,קטרגל בנים יב4,יב5 לנדאו מאיה/הרץ מתן
3.10.2019 חמישי יום חשיפה לשנות שירות עבור שכבת יב'- כל כתה בנפרד 12:00-10:00
3.10.2019 חמישי קטרגל בנים    
4.10.2019 שישי      
  5.10.2019 שבת      
6
6.10.2019 ראשון      
7.10.2019 שני      
8.10.2019 שלישי חופשת יום הכיפורים    
9.10.2019 רביעי חופשת יום הכיפורים    
10.10.2019 חמישי      
11.10.2019 שישי      
  12.10.2019 שבת      
7
13.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
14.10.2019 שני חופשת סוכות    
15.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
16.10.2019 רביעי חופשת סוכות    
17.10.2019 חמישי חופשת סוכות    
18.10.2019 שישי חופשת סוכות    
  19.10.2019 שבת חופשת סוכות    
8
20.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
21.10.2019 שני חופשת סוכות    
22.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
23.10.2019 רביעי יום ההליכה בשיתוף מרכז יום לקשיש תלמידי מגמת ביורפואה  
23.10.2019 רביעי רבע גמר קטרגל מחוזי    
23.10.2019 רביעי מבחן 1 בתנ"ך,רבע גמר קטרגל מחוזי שכבה יב נעימי חנה
24.10.2019 חמישי פתיחת מועדון קוראים    
24.10.2019 חמישי כדורסל משרד החינוך    
25.10.2019 שישי יום ההליכה בשיתוף עם דיירי הוסטל עדן בהרצליה  
  26.10.2019 שבת      
9
27.10.2019 ראשון      
28.10.2019 שני סדנת משרד הביטחון שכבת יב'    
28.10.2019 שני מבחן מס 1 במתמטיקה   גרוסמן שירה
28.10.2019 שני      
29.10.2019 שלישי      
30.10.2019 רביעי מבחן במגמת מדעי הרפואה מגמת מערכות בריאות פריד אלעד
30.10.2019 רביעי      
31.10.2019 חמישי שיחה של האומן דוראר בכרי 4 כיתות יב' – כל כיתה בנפרד חגי
31.10.2019 חמישי      
1.11.2019 שישי תאריך אחרון להזרמת ציוני רבע א'    
  2.11.2019 שבת      
10
3.11.2019 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
4.11.2019 שני תל"א כל כיתות חנ"מ בהשתתפות כלל המורים של הכיתות- על פי לו"ז באחריות לורי
4.11.2019 שני מבחן 1 מתמטיקה    
5.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
5.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
6.11.2019 רביעי      
7.11.2019 חמישי שיחה עם נציגות מצוינות 5 ילדים מכיתת מצוינות 11:00-10:45
7.11.2019 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
8.11.2019 שישי      
  9.11.2019 שבת      
  10.11.2019 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
11
10.11.2019 ראשון יום הזכרון לרצח רבין    
11.11.2019 שני גביע ראש העיר, כדורגל    
11.11.2019 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות    
11.11.2019 שני סדנת משה"ב- שכבת יא' – הכנה לצו אחוד    
12.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
13.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
13.11.2019 שלישי סיור בכנסת יב1 יב3 יב6  
14.11.2019 חמישי שלב א' אולימפיאדת המתמטיקה    
14.11.2019 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
15.11.2019 שישי סיום רבעון א'    
  16.11.2019 שבת      
  17.11.2019 ראשון ועדה מלווה סבב 1 11:30-9:00 עידנים ורב תחומי
  17.11.2019 ראשון טורניר כדורגל מרכז    
12
17.11.2019 ראשון מבחן מועד ב' רבעון ראשון, טורניר כדורגל מרכז כלל בית הספר רכזי מקצוע
18.11.2019 שני אסיפת הורים רבע א'    
19.11.2019 שלישי יזמות רשת עמל-אירוע השראה רשתי רכזי חח"ע וחברי מועת תלמידים רשתית  
20.11.2019 רביעי ביקור בטכניון מצוינות- יא', יב', יא' קב' ביולוגיה פיזיקה + יב' קב' פיזיקה
21.11.2019 חמישי      
22.11.2019 שישי      
  23.11.2019 שבת      
  24.11.2019 ראשון ,כדורשת בנות מרכז   רוטשטיין דותן
13
24.11.2019 ראשון גמר אולימפיאדת מתמטיקה,כדורשת בנות מרכז   חגי,שירה,יעל נוריק
25.11.2019 שני הפנינג לכבוד חג הסיגד הפסקות  
25.11.2019 שני רבע גמר כדורשת    
25.11.2019 שני מבחן 2 בתנך שכבה יב נעימי חנה
26.11.2019 שלישי      
27.11.2019 רביעי סיור בכנסת יב4 יב5 יב2 חגי גפן
27.11.2019 רביעי חג הסיגד    
28.11.2019 חמישי מבחן 2 באזרחות שכבה יב חגי גפן
28.11.2019 חמישי הרצאה של מאור צור כתב הפלילים של ערוץ 13- אלימות בקרב בני נוער בבוקר  
29.11.2019 שישי      
  30.11.2019 שבת      
14
1.12.2019 ראשון ועדות התמדה עמל ועידנים באגף החינוך 12:30-9:00
2.12.2019 שני מבחן 2 במתמטיקה שכבה יב גרוסמן שירה
2.12.2019 שני מפגש פתיחה של חברי המשלחת לפולין – בחדר החלומות 17:00-14:00 מאיה וליאור
3.12.2019 שלישי גביע ראש העיר כדורגל , חצי גמר    
4.12.2019 רביעי מעקב 2 עבודת גמר במגמה/מבחן 2 בגאוגרפיה שכבה יב רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/חכמון גלית
5.12.2019 חמישי ביקור באונ' תל אביב קב' של בוריס , הנדסת תוכנה כל היום
5.12.2019 חמישי רבע גמר כדורשת    
6.12.2019 שישי      
  7.12.2019 שבת      
15
8.12.2019 ראשון      
9.12.2019 שני מבחן מתכונת באנגלית יב'-שאלון C/יא'-שאלון A קופל גיא
10.12.2019 שלישי רבע גמר כדורגל מחוזי    
10.12.2019 שלישי מתן עדות של ניצול שואה לחברי המשלחת לפולין – ספרייה 12:00-10:30
11.12.2019 רביעי      
12.12.2019 חמישי מבחן 2 באנגלית שכבה יב' קופל גיא
13.12.2019 שישי      
  14.12.2019 שבת      
  15.12.2019 ראשון מפגש עם המפקח הרשותי, מנהל חברה ונוער ח"ח, של"ח, הכנה לצה"ל, מעורבות חברתית 15:30-14:00
16
15.12.2019 ראשון מרתון תנ"ך    
16.12.2019 שני מבחן מתכונת בתנ"ך ,גביע ראש העיר כדורסל שכבה יב' נעימי חנה
17.12.2019 שלישי משואה המשלחת לפולין מאיה וליאור
18.12.2019 רביעי משואה   ליאור ומאיה
18.12.2019 רביעי מבחן מתכונת בספרות משנה יב' יהב סעדיה
19.12.2019 חמישי מבחן 3 אזרחות שכבה יב' חגי גפן
20.12.2019 שישי מבחן 3 אזרחות תלמידי פולין שיצאו למשואה חגי גפן
  21.12.2019 שבת      
17
22.12.2019 ראשון מבחן מועד ב' רבעון שני כלל בית הספר רכזי מקצוע
23.12.2019 שני א' חנוכה- מרוץ הלפיד ?? לבדוק    
24.12.2019 שלישי חופשת חנוכה    
25.12.2019 רביעי חופשת חנוכה    
26.12.2019 חמישי חופשת חנוכה    
27.12.2019 שישי חופשת חנוכה    
28.12.2019 שבת חופשת חנוכה    
29.12.2019 ראשון חופשת חנוכה    
30.12.2019 שני חופשת חנוכה    
31/12/2019 שלישי מבחן 2 ביולוגיה/פיסיקה יב4,יב5 לנדאו מאיה/הרץ מתן
1.1.2020 רביעי מרתון מתמטיקה    
2.1.2020 חמישי מבחן מתכונת 1 במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
3.1.2020 שישי      
  4.1.2020 שבת      
18
5.1.2020 ראשון מרתון ספרות    
6.1.2020 שני מבחן בגרות בספרות יא'1,יא'3, משנה יב' יהב סעדיה
6.1.2020 שני מתכונת באנגלית יב גיא קופל
7.1.2020 שלישי מועד ב' מחצית א' מדעי(פיסיקה/ביולוגיה) יב פיזיקה ביולוגיה+אזרחות מריאנה/מתן/מאיה
8.1.2020 רביעי מרתון תנ"ך    
9.1.2020 חמישי מבחן בגרות בתנ"ך שכבה יב' נעימי חנה
10.1.2020 שישי      
11.1.2020 שבת      
12.1.2020 ראשון מרתון אזרחות שכבה יב חגי גפן
13.1.2020 שני מבחן מתכונת באזרחות שכבה יב' חגי גפן
14.1.2020 שלישי      
15.1.2020 רביעי      
16.1.2020 חמישי מבחן בגרות באנגלית יב'-שאלון C/יא'-שאלון A קופל גיא
17.1.2020 שישי מבחן מתכונת 2 במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
17.1.2020 שישי תאריך אחרון להזרמת ציונים    
  18.1.2020 שבת      
19
19.1.2020 ראשון פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
20.1.2020 שני פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
21.1.2020 שלישי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
22.1.2020 רביעי פדגוגיות מצומצמות מחצית א' , כדורשת גביע ראש העיר    
22.1.2020 רביעי מרתון מתמטיקה    
23.1.2020 חמישי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
23.1.2020 חמישי מבחן בגרות במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
24.1.2020 שישי סיום מחצית    
  25.1.2020 שבת      
20
26.1.2020 ראשון יום הבריאות והכש"ג    
27.1.2020 שני פתיחת מצעד הספרים בהפסקות סמדר
28.1.2020 שלישי      
29.1.2020 רביעי מרתון לשון    
30.1.2020 חמישי מבחן בגרות בלשון משנה יב' צוות לשון
31.1.2020 שישי      
  1.2.2020 שבת      
21
2.2.2020 ראשון מרתון אזרחות    
3.2.2020 שני מבחן בגרות באזרחות שכבה יב' חגי גפן
3.2.2020 שני חלוקת תעודות מחצית + טקס מצטיינים טקס חלוקת ת. הצטיינות 18:00 בתום בחינת הבגרות באזרחות
4.2.2020 שלישי      
5.2.2020 רביעי מרתון הסטוריה יא'4,יא'5,יא'6, משנה יב' נאמן מור
6.2.2020 חמישי מבחן בגרות בהסטוריה יא'4,יא'5,יא'6, משנה יב' נאמן מור
7.2.2020 שישי      
  8.2.2020 שבת      
22
9.2.2020 ראשון      
10.2.2020 שני ט"ו בשבט+ יום המחנך    
11.2.2020 שלישי      
12.2.2020 רביעי      
13.2.2020 חמישי מבחן 3 באנגלית שכבה יב קופל גיא
14.2.2020 שישי      
  15.2.2020 שבת      
23
16.2.2020 ראשון      
16.2.2020 ראשון      
17.2.2020 שני מבחן 3 במתמטיקה שכבה יב גרוסמן שירה
18.2.2020 שלישי הצגה "גבעת חלפון אינה עונה" שכבת יב' בשעה 11:00
18.2.2020 שלישי לילה לבן בספרייה   סמדר
19.2.2020 רביעי      
20.2.2020 חמישי      
21.2.2020 שישי      
  22.2.2020 שבת      
24
23.2.2020 ראשון יום צה"ל שכבות יא' יב' באחריות אבי גאון
24.2.2020 שני      
24.2.2020 שני תחרות כתיבה יוצרת    
25.2.2020 שלישי      
26.2.2020 רביעי מעקב 3 עבודת גמר במגמה/מבחן 3 בגאוגרפיה שכבה יב רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/חכמון גלית
         
26.2.2020 רביעי יזמות עמל-אירוע שיא דמוקרטון נבחרת 5 תלמידים ומורה-הצגת תוצרים  
27.2.2020 חמישי      
28.2.2020 שישי      
  29.2.2020 שבת      
25
1.3.2020 ראשון      
2.3.2020 שני סמינר ביולוגיה חלק מיב5+יב4 מאיה לנדאו
3.3.2020 שלישי תרגיל ארצי מוסדות חינוך    
3.3.2020 שלישי סמינר ביולוגיה חלק מיב5+יב4 מאיה לנדאו
4.3.2020 רביעי סמינר ביולוגיה חלק מיב5+יב4 מאיה לנדאו
5.3.2020 חמישי סמינר ביולוגיה חלק מיב5+יב4 מאיה לנדאו
6.3.2020 שישי      
  7.3.2020 שבת      
26
8.3.2020 ראשון תאריך אחרון להזרמת ציונים    
9.3.2020 שני תענית אסתר    
10.3.2020 שלישי חופשת פורים    
11.3.2020 רביעי חופשת פורים    
13.3.2020 שישי מרוץ רמלה    
12.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
13.3.2020 שישי מבחן מועד ב' רבעון שלישי , מרוץ רמלה כלל בית הספר רכזי מקצוע
  14.3.2020 שבת      
27
15.3.2020 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
16.3.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורגל    
16.3.2020 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות ,    
17.3.2020 שלישי טיול שכבת יב'    
17.3.2020 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
18.3.2020 רביעי טיול שכבת יב'    
18.3.2020 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
19.3.2020 חמישי טיול שכבת יב'    
19.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
20.3.2020 שישי      
  21.3.2020 שבת      
28
22.3.2020 ראשון טיול שכבת יב'    
23.3.2020 שני אסיפת הורים רבע ג'   משכבת יב' יוזמנו בהזמנות אישיות עפ"י זימון מחנך
23.3.2020 שני יצאת המשלחת לפולין 23-29/3/20    
24.3.2020 שלישי המשלחת בפולין 23-29/3/20    
25.3.2020 רביעי המשלחת בפולין 23-29/3/20    
26.3.2020 חמישי המשלחת בפולין 23-29/3/20    
26.3.2020 חמישי יום הבריאות והכש"ג    
27.3.2020 שישי המשלחת בפולין 23-29/3/20    
  28.3.2020 שבת המשלחת בפולין 23-29/3/20    
  29.3.2020 ראשון המשלחת חוזרת מפולין    
29
29.3.2020 ראשון מרתון מתמטיקה שכבות יא-יב גרוסמן שירה
30.3.2020 שני מתכונת 1 מתמטיקה שכבות יא-יב גרוסמן שירה
30.3.2020 שני סיום רבע ג'    
31.3.2020 שלישי חופשת פסח    
1.4.2020 רביעי חופשת פסח    
2.4.2020 חמישי חופשת פסח    
3.4.2020 שישי חופשת פסח    
  4.4.2020 שבת חופשת פסח    
30
5.4.2020 ראשון חופשת פסח    
6.4.2020 שני חופשת פסח    
7.4.2020 שלישי חופשת פסח    
8.4.2020 רביעי חופשת פסח    
9.4.2020 חמישי חופשת פסח    
10.4.2020 שישי חופשת פסח    
  11.4.2020 שבת חופשת פסח    
31
12.4.2020 ראשון חופשת פסח    
13.4.2020 שני חופשת פסח    
14.4.2020 שלישי חופשת פסח    
15.4.2020 רביעי חופשת פסח    
16.4.2020 חמישי חופשת פסח    
17.4.2020 שישי מועד ב' מחצית ב' מדעי(פיסיקה/ביולוגיה) יא' יב' מריאנה/מתן/מאיה
  18.4.2020 שבת      
32
19.4.2020 ראשון      
20.4.2020 שני      
21.4.2020 שלישי יום השואה והגבורה
מבחן מתכונת ביולוגיה
מבחן מתכונת מעבדה בפיסיקה
יב4,יב5 לנדאו מאיה/הרץ מתן
22.4.2020 רביעי      
23.4.2020 חמישי מבחן מתכונת באנגלית שכבה יא קופל גיא
24.4.2020 שישי      
  25.4.2020 שבת      
33
26.4.2020 ראשון מתכונת 2 מתמטיקה שכבה יא גרוסמן שירה
27.4.2020 שני      
28.4.2020 שלישי יום הזיכרון    
29.4.2020 רביעי יום העצמאות    
30.4.2020 חמישי      
1.5.2020 שישי      
  2.5.2020 שבת      
34
3.5.2020 ראשון      
4.5.2020 שני מבחן בגרות בביולוגיה יב'4,יב'5 לנדאו מאיה
5.5.2020 שלישי גמר כדורשת ראש העיר    
6.5.2020 רביעי מעבדת חקר פיסיקה יב'4 הרץ מתן
7.5.2020 חמישי מבחן בגרות באנגלית שכבה יא'/יב' קופל גיא
8.5.2020 שישי      
  9.5.2020 שבת      
35
10.5.2020 ראשון      
11.5.2020 שני      
12.5.2020 שלישי חופשת ל"ג בעומר    
13.5.2020 רביעי מעקב 4 עבודת גמר במגמה/מבחן 4 בגאוגרפיה שכבה יב רחל סרור/אבלאסי עמליה/ליברמן בוריס/פריד אלעד/שיינר אילה/חכמון גלית
13.5.2020 רביעי מרתון מתמטיקה שכבות יא-יב שירה גרוסמן
14.5.2020 חמישי מבחן בגרות במתמטיקה שכבה יא'/יב' שירה גרוסמן
15.5.2020 שישי      
  16.5.2020 שבת      
36
17.5.2020 ראשון      
18.5.2020 שני צו אחוד שכבת יא'- חלק מהשכבה    
18.5.2020 שני מבחן בגרות מעבדה בביולוגיה יא'4,יא'5,יא'6 לנדאו מאיה
19.5.2020 שלישי      
20.5.2020 רביעי מבחן בגרות באזרחות משנה יב' כהן דקר
21.5.2020 חמישי יום ירושלים    
22.5.2020 שישי מבחן מועד ב' רבעון רביעי כלל בית הספר רכזי מקצוע
  23.5.2020 שבת      
37
24.5.2020 ראשון      
25.5.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורסל    
26.5.2020 שלישי      
27.5.2020 רביעי טכנולוגי   בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד
28.5.2020 חמישי חופשת שבועות    
29.5.2020 שישי חופשת שבועות    
  30.5.2020 שבת      
38
31.5.2020 ראשון      
1.6.2020 שני מבחן בגרות בתנ"ך משנה יב', יא'4 נעימי חנה
2.6.2020 שלישי מבחן מתכונת בפיסיקה חשמל יב4 הרץ מתן
3.6.2020 רביעי      
4.6.2020 חמישי שמור לטיול מורים    
5.6.2020 שישי שמור לטיול מורים    
5.6.2020 שישי תאריך אחרון להזרמת ציונים לסיום שנה    
  6.6.2020 שבת      
39
7.6.2020 ראשון פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני מבחן בגרות בלשון שכבה יא' צוות לשון
9.6.2020 שלישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
10.6.2020 רביעי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי מבחן בגרות טכנולוגי/מדעי המחשב שכבה יא' בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד
12.6.2020 שישי      
  13.6.2020 שבת      
40
14.6.2020 ראשון      
15.6.2020 שני מבחן בגרות בהסטוריה יא'1,יא'3 נאמן מור
16.6.2020 שלישי      
17.6.2020 רביעי שמור למסיבת סיום יב' + טקס מצטיינים    
18.6.2020 חמישי חלוקת תעודות סיום שנה+ שמור לטיול מורים    
19.6.2020 שישי סוף רבעון רביעי    
  20.6.2020 שבת      
  21.6.2020 ראשון      
  22.6.2020 שני מבחן בגרות בספרות יא'2,יא'5,יא'6 יהב סעדיה
  23.6.2020 שלישי      
  24.6.2020 רביעי      
  25.6.2020 חמישי מבחן בגרות בפיסיקה יא'4,יב,4 מריאנה/מתן
  26.6.2020 שישי      
  27.6.2020 שבת      
  28.6.2020 ראשון      
  29.6.2020 שני מבחן בגרות טכנולוגי/גאוגרפיה שכבה יא' בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד/גלית
  30.6.2020 שלישי      
  1.7.2020 רביעי      
  2.7.2020 חמישי      
  3.7.2020 שישי      
  4.7.2020 שבת      
  5.7.2020 ראשון      
  6.7.2020 שני מועד ב' בגרות באנגלית שכבות יא' יב' קופל גיא
  7.7.2020 שלישי      
  8.7.2020 רביעי מועד ב' בגרות במתמטיקה שכבות יא' יב' גרוסמן שירה
  9.7.2020 חמישי      
  10.7.2020 שישי      
  11.7.2020 שבת      
  12.7.2020 ראשון      
  13.7.2020 שני      
  14.7.2020 שלישי      
  15.7.2020 רביעי      
  16.7.2020 חמישי      
  17.7.2020 שישי      
  18.7.2020 שבת      
           
           
  9.1.1900 43      
  תאריך יום בשבוע אירוע כיתות אחריות
 
28.8.2019 רביעי מליאת פתיחת שנת הלימודים תש"פ    
29.8.2019 חמישי      
30.8.2019 שישי      
  31.8.2019 שבת      
1
1.9.2019 ראשון פתיחת שנת הלימודים    
2.9.2019 שני      
3.9.2019 שלישי      
4.9.2019 רביעי      
5.9.2019 חמישי      
6.9.2019 שישי      
  7.9.2019 שבת      
2
8.9.2019 ראשון מבחן מעבר 4-5 יחל (בשכבת י- רק לתלמידים שרוצים לעלות הקבצה) תלמידי י-יא שירה גרוסמן
9.9.2019 שני חשיפת נחשון
ערב הורי 4-5 מתמטיקה
אסיפת הורים כללית י',יא', יב'
  שירה גרוסמן
10.9.2019 שלישי חשיפת פרוייקט נחשון – שיעור שלישי י4 י5 י6 ספרייה
10.9.2019 שלישי חשיפת פרוייקט נחשון – שיעור רביעי יא4 יא5 תל' 4-5 מתמטיקה תלמידי 4-5 יח"ל מת'-ספרייה
10.9.2019 שלישי חשיפת פרוייקט נחשון-שיעור חמישי יב4 יב5 תלמידי 4-5 יח"ל מת'-ספרייה
11.9.2019 רביעי      
12.9.2019 חמישי      
13.9.2019 שישי      
  14.9.2019 שבת      
3
15.9.2019 ראשון יום שדה כיתות י3+י6 שעות 9:30-13:30 יניב דן
16.9.2019 שני      
17.9.2019 שלישי יום שבתון בחירות    
18.9.2019 רביעי נוער בעקבות לוחמים   שכבת יב'
19.9.2019 חמישי      
20.9.2019 שישי      
  21.9.2019 שבת      
4
22.9.2019 ראשון סדנת חילוץ והצלה שכבה י'- כל השכבה אזהרי בר
         
23.9.2019 שני מליאת תדרוך צוות מורים למתקן קליטה באחריות רוטשטיין דותן וסילבי אסור להזיז זה נקבע עם צוות מבחוץ
23.9.2019 שני סדנת חילוץ והצלה כיתות י2 י4 י5 אזהרי בר
24.9.2019 שלישי סדנת חילוץ והצלה כיתות י3 י6 אזהרי בר
25.9.2019 רביעי סדנת חילוץ והצלה כיתות י1 י7 אזהרי בר
25.9.2019 רביעי הרמת כוסית לכבוד ראש השנה ושולחן חג לתלמידים מצוינות חגי
         
26.9.2019 חמישי מופע לכל בית הספר- the voca peopel היכל התרבות חגי
27.9.2019 שישי      
  28.9.2019 שבת      
5
29.9.2019 ראשון חופשת ראש השנה    
30.9.2019 שני חופשת ראש השנה    
1.10.2019 שלישי חופשת ראש השנה    
2.10.2019 רביעי יום שדה כיתות י1+י5 14:05-10:15
3.10.2019 חמישי יום חשיפה לשנות שירות עבור שכבת יב'- כל כתה בנפרד 12:00-10:00
3.10.2019 חמישי קטרגל בנים    
4.10.2019 שישי      
  5.10.2019 שבת      
6
6.10.2019 ראשון גיחה שכבת י' בר ויניב דן  
7.10.2019 שני גיחה שכבת י' בר ויניב דן  
8.10.2019 שלישי חופשת יום הכיפורים    
9.10.2019 רביעי חופשת יום הכיפורים    
10.10.2019 חמישי      
11.10.2019 שישי      
  12.10.2019 שבת      
7
13.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
14.10.2019 שני חופשת סוכות    
15.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
16.10.2019 רביעי חופשת סוכות    
17.10.2019 חמישי חופשת סוכות    
18.10.2019 שישי חופשת סוכות    
  19.10.2019 שבת חופשת סוכות    
8
20.10.2019 ראשון חופשת סוכות    
21.10.2019 שני חופשת סוכות    
22.10.2019 שלישי חופשת סוכות    
23.10.2019 רביעי יום ההליכה בשיתוף מרכז יום לקשיש תלמידי מגמת ביורפואה  
23.10.2019 רביעי רבע גמר קטרגל מחוזי    
23.10.2019 רביעי ערב הורי 4-5 יחל    
24.10.2019 חמישי פתיחת מועדון קוראים, בהפסקות סמדר
24.10.2019 חמישי כדורסל בנים, משרד החינוך   רוטשטיין דותן
25.10.2019 שישי יום ההליכה בשיתוף עם דיירי הוסטל עדן בהרצליה  
  26.10.2019 שבת      
  27.10.2019 ראשון יום מוקד מחויבות אישית שכבת י' שוורץ עדי
9
27.10.2019 ראשון גדנ"ע שכבת יא'    
27.10.2019 ראשון קטרגל בנות, משה"ח    
28.10.2019 שני סדנת משרד הביטחון שכבת יב'    
28.10.2019 שני הסברה על הקש בדלת י1 י2 י6 י3 שיעור רביעי + י4 י5 י7- שיעור חמישי בר אזהרי
28.10.2019 שני מבצע הקש בדלת    
28.10.2019 שני גדנ"ע שכבת יא'    
29.10.2019 שלישי      
29.10.2019 שלישי גדנ"ע שכבת יא'    
30.10.2019 רביעי גדנ"ע שכבת יא'    
30.10.2019 רביעי "לקפוץ מעל העננים"- מחויבות אישית שכבת י' – היכל התרבות חגי
31.10.2019 חמישי      
31.10.2019 חמישי שיחה של האומן דוראר בכרי 4 כיתות יב' – כל כיתה בנפרד חגי
31.10.2019 חמישי      
31.10.2019 חמישי גדנ"ע שכבת יא'    
31.10.2019 חמישי תאריך אחרון להזרמת ציוני רבעון א'   תאריך אחרון להזרמת ציוני רבעון א'
1.11.2019 שישי      
  2.11.2019 שבת      
  3.11.2019 ראשון כנס רכזי תקשוב על פי לו"ז רשת עמל  
  3.11.2019 ראשון יום שדה י2 י6 י7 15:00-9:30  
  3.11.2019 ראשון הצגה לשכבת י'- בית צבי י1 י3 י4 י5 15:30-8:15
10
3.11.2019 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות    
4.11.2019 שני תל"א כל כיתות חנ"מ בהשתתפות כלל המורים של הכיתות- על פי לו"ז באחריות לורי
5.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
6.11.2019 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
6.11.2019 רביעי קב' יא' מגמת ביורפואה סיור בבית החולים והטרינארי אחריות אלעד
7.11.2019 חמישי שיחה עם נציגות מצוינות 5 ילדים מכל כיתת מצוינות  
7.11.2019 חמישי      
7.11.2019 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
8.11.2019 שישי      
  9.11.2019 שבת      
11
10.11.2019 ראשון יום הזכרון לרצח רבין    
10.11.2019 ראשון פדגוגיות מורחבות    
11.11.2019 שני גביע ראש העיר, כדורגל    
11.11.2019 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות    
11.11.2019 שני סדנת משה"ב- שכבת יא' – הכנה לצו אחוד    
12.11.2019 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
13.11.2019 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
13.11.2019 רביעי סיור בכנסת יב1 יב3 יב6  
14.11.2019 חמישי שלב א' אולימפיאדת המתמטיקה    
14.11.2019 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות    
15.11.2019 שישי סיום רבעון א'    
  16.11.2019 שבת      
  17.11.2019 ראשון ועדה מלווה סבב 1 11:30-9:00 עידנים ורב תחומי
12
17.11.2019 ראשון מבחן מועד ב' רבעון ראשון,    
17.11.2019 ראשון טורניר כדורגל מרכז    
18.11.2019 שני הצגה – מקלט נטוש שכבת יא' – שעה 9:00 אשכול פיס
18.11.2019 שני הרצאה של גלעד שלמור כתב ערוץ 12 שכבת יא' נהיגה
18.11.2019 שני אסיפת הורים רבע א'    
19.11.2019 שלישי יזמות רשת עמל-אירוע השראה רשתי רכזי חח"ע וחברי מועת תלמידים רשתית  
20.11.2019 רביעי יום שדה י1 י5 15:00-9:30  
20.11.2019 רביעי ביקור בטכניון מצוינות- יא', יב', יא' קב' ביולוגיה פיזיקה + יב' קב' פיזיקה
21.11.2019 חמישי יום ספורט שכבת י' החל משעה 11:00 נוכחות חובה למחנכי שכבת י'
22.11.2019 שישי      
  23.11.2019 שבת      
13
24.11.2019 ראשון גמר אולימפיאדת מתמטיקה   חגי,שירה,יעל נוריק
24.11.2019 ראשון ,כדורשת בנות מרכז   רוטשטיין דותן
25.11.2019 שני הפנינג לכבוד חג הסיגד הפסקות  
25.11.2019 שני רבע גמר כדורשת    
26.11.2019 שלישי מועצות פדגוגיות י6 י5 י6- שיעור 8 י/5-שיעור 9  
26.11.2019 שלישי      
27.11.2019 רביעי חג הסיגד    
27.11.2019 רביעי סיור בכנסת יב4 יב5 יב2  
28.11.2019 חמישי הרצאה של מאור צור כתב הפלילים של ערוץ 13- אלימות בקרב בני נוער  
29.11.2019 שישי      
  30.11.2019 שבת      
14
1.12.2019 ראשון ועדות התמדה עמל ועידנים באגף החינוך 12:30-9:00
2.12.2019 שני מפגש פתיחה של חברי המשלחת לפולין – בחדר החלומות 17:00-14:00 מאיה וליאור
3.12.2019 שלישי גביע ראש העיר כדורגל , חצי גמר    
4.12.2019 רביעי הצגה "היומן" אשכול הפיס שכבת י' 12:00
5.12.2019 חמישי ביקור באונ' תל אביב תלמידי הנדסת תוכנה יא' , וקב' של בוריס ב יב' כל היום
5.12.2019 חמישי רבע גמר כדורשת    
6.12.2019 שישי      
  7.12.2019 שבת      
15
8.12.2019 ראשון יום שדה י3 י4 15:00-9:30  
9.12.2019 שני מבחן מתכונת באנגלית יב'-שאלון C/יא'-שאלון A קופל גיא
10.12.2019 שלישי רבע גמר כדורגל מחוזי    
10.12.2019 שלישי מתן עדות של ניצול שואה לחברי המשלחת לפולין – ספרייה 12:00-10:30
11.12.2019 רביעי      
12.12.2019 חמישי      
13.12.2019 שישי      
  14.12.2019 שבת      
  15.12.2019 ראשון מפגש עם המפקח הרשותי, מנהל חברה ונוער ח"ח, של"ח, הכנה לצה"ל, מעורבות חברתית 15:30-14:00
16
15.12.2019 ראשון מרתון תנ"ך    
16.12.2019 שני מבחן מתכונת בתנ"ך שכבה יב' נעימי חנה
16.12.2019 שני גביע ראש העיר כדורסל    
17.12.2019 שלישי משואה תלמידי המשלחת לפולין מאיה וליאור
18.12.2019 רביעי משואה תלמידי המשלחת לפולין מאיה וליאור
18.12.2019 רביעי פורום מנהלים עירוני מתקיים אצלנו בספרייה ספרייה פרידמן ברק
18.12.2019 רביעי      
19.12.2019 חמישי צו אחוד- שכבת יא' כנראה חלק מהשכבה  
20.12.2019 שישי      
  21.12.2019 שבת      
17
22.12.2019 ראשון מבחן מועד ב' רבעון שני שכבות יא-יב רכזי מקצוע
23.12.2019 שני א' חנוכה- מרוץ הלפיד    
24.12.2019 שלישי חופשת חנוכה    
25.12.2019 רביעי חופשת חנוכה    
26.12.2019 חמישי חופשת חנוכה    
27.12.2019 שישי חופשת חנוכה    
28.12.2019 שבת חופשת חנוכה    
29.12.2019 ראשון חופשת חנוכה    
30.12.2019 שני חופשת חנוכה    
31.12.2019 שלישי      
1.1.2020 רביעי מרתון מתמטיקה    
2.1.2020 חמישי מבחן מתכונת 1 במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
3.1.2020 שישי      
  4.1.2020 שבת      
18
5.1.2020 ראשון מרתון ספרות    
6.1.2020 שני מבחן בגרות בספרות יא1+יא3 +משנה יב' סעדיה יהב
7.1.2020 שלישי מבחן מועד ב' רבעון שני שכבת י+ מדעים יא-יב רכזי מקצוע
8.1.2020 רביעי מרתון תנך    
8.1.2020 רביעי סיור תל' ביורפואה בבנק הדם 13:00-9:00 אחריות אלעד פריד
9.1.2020 חמישי מבחן בגרות בתנך שכבה יב' נעימי חנה
10.1.2020 שישי      
11.1.2020 שבת      
12.1.2020 ראשון הרצאה של דורון הרמן, ערוץ 13 שיימינג ברשתות החברתיות שכבת י'
12.1.2020 ראשון מרתון אזרחות שכבת יב חגי גפן
13.1.2020 שני מבחן מתכונת 1 באזרחות שכבת יב חגי גפן
14.1.2020 שלישי הצגה "היומן" אשכול הפיס 12:00 שכבת י' חגי
15.1.2020 רביעי      
16.1.2020 חמישי מבחן בגרות באנגלית יב'-שאלון C/יא'-שאלון A קופל גיא
17.1.2020 שישי מבחן מתכונת 2 במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
17.1.2020 שישי תאריך אחרון להזרמת ציונים מחצית א    
  18.1.2020 שבת      
19
19.1.2020 ראשון פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
20.1.2020 שני פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
21.1.2020 שלישי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
22.1.2020 רביעי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
22.1.2020 רביעי מרתון מתמטיקה,    
22.1.2020 רביעי כדורשת גביע ראש העיר    
23.1.2020 חמישי פדגוגיות מצומצמות מחצית א'    
23.1.2020 חמישי "טהורה לעד"- סרט והרצאה עם כיוצרת מאיה זינשטיין שכבת י' 11:00
23.1.2020 חמישי מבחן בגרות במתמטיקה יב'-802/803, יא'1,יא'3 – 802 משנה יב'-806,804 גרוסמן שירה
24.1.2020 שישי סיום מחצית    
  25.1.2020 שבת      
20
26.1.2020 ראשון      
27.1.2020 שני פתיחת מצעד הספרים בהפסקות סמדר
28.1.2020 שלישי      
29.1.2020 רביעי מרתון לשון    
30.1.2020 חמישי מבחן בגרות בלשון יא+ משנה יב' צוות לשון
31.1.2020 שישי      
  1.2.2020 שבת      
21
2.2.2020 ראשון מרתון אזרחות שכבה יב חגי גפן
3.2.2020 שני מבחן בגרות באזרחות שכבה יב' חגי גפן
3.2.2020 שני חלוקת תעודות מחצית + טקס מצטיינים    
4.2.2020 שלישי יזמות עמל- יום מוקד בכיתות י'    
5.2.2020 רביעי מרתון הסטוריה יא'4,יא'5,יא'6, משנה יב' נאמן מור
6.2.2020 חמישי מבחן בגרות בהסטוריה יא'4,יא'5,יא'6, משנה יב' נאמן מור
7.2.2020 שישי      
  8.2.2020 שבת      
22
9.2.2020 ראשון      
10.2.2020 שני ט"ו בשבט+ יום המחנך    
11.2.2020 שלישי      
12.2.2020 רביעי      
13.2.2020 חמישי      
14.2.2020 שישי      
  15.2.2020 שבת      
23
16.2.2020 ראשון "משחקים בחצר האחורית" שכבת יא'- היכל התרבות 10:30
17.2.2020 שני      
18.2.2020 שלישי הצגה "גבעת חלפון אינה עונה" שכבת יב' בשעה 11:00
18.2.2020 שלישי לילה לבן בספרייה   סמדר
19.2.2020 רביעי      
20.2.2020 חמישי      
21.2.2020 שישי      
  22.2.2020 שבת      
  23.2.2020 ראשון יום צה"ל שכבות יא' יב' באחריות אבי גאון
24
23.2.2020 ראשון הרצאה של ברהנו טגניה כתב ערוץ 12 ממרכז קליטה לפרייס טיים בטלוויזיה שכבת י'
24.2.2020 שני תחרות כתיבה יוצרת    
25.2.2020 שלישי      
26.2.2020 רביעי יזמות עמל-אירוע שיא דמוקרטון נבחרת 5 תלמידים ומורה-הצגת תוצרים  
27.2.2020 חמישי      
28.2.2020 שישי      
  29.2.2020 שבת      
25
1.3.2020 ראשון      
2.3.2020 שני סמינר ביולוגיה שכבת יב' ( יב4+יב5)    
2.3.2020 שני מסע ישראלי- שכבת יא'+    
3.3.2020 שלישי סמינר ביולוגיה שכבת יב' ( יב4+יב5)    
3.3.2020 שלישי תרגיל ארצי מוסדות חינוך    
3.3.2020 שלישי מסע ישראלי- שכבת יא'+    
4.3.2020 רביעי סמינר ביולוגיה שכבת יב (יב4+יב5)    
4.3.2020 רביעי מסע ישראלי- שכבת יא'+    
5.3.2020 חמישי סמינר ביולוגיה שכבת יב (יב4+יב5)    
5.3.2020 חמישי מסע ישראלי- שכבת יא'+    
6.3.2020 שישי מסע ישראלי- שכבת יא'    
  7.3.2020 שבת מסע ישראלי- שכבת יא'    
26
8.3.2020 ראשון תאריך אחרון להזרמת ציונים    
9.3.2020 שני תענית אסתר    
10.3.2020 שלישי חופשת פורים    
11.3.2020 רביעי חופשת פורים    
12.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות י/1 י/3 י/1 שיעור שמיני, י/3 שיעור תשיעי
13.3.2020 שישי מרוץ רמלה    
13.3.2020 שישי      
  14.3.2020 שבת      
27
15.3.2020 ראשון ישיבות פדגוגיות מורחבות י/4 י/5 י/4 שיעור שמיני, י/5 שיעור תשיעי
16.3.2020 שני ישיבות פדגוגיות מורחבות ,    
16.3.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורגל י/6 יא/6 י/6 שיעור שמיני, יא/6 שיעור תשיעי
17.3.2020 שלישי טיול שכבת יב'    
17.3.2020 שלישי ישיבות פדגוגיות מורחבות יא/1 יא/3 יא/1 שיעור שמיני, יא/3 שיעור תשיעי
18.3.2020 רביעי טיול שכבת יב'    
18.3.2020 רביעי ישיבות פדגוגיות מורחבות יא/4 יא/5 יא/4 שיעור שמיני, יא/5 שיעור תשיעי
19.3.2020 חמישי טיול שכבת יב'    
19.3.2020 חמישי ישיבות פדגוגיות מורחבות תל"א י/2 י/7 יא/2 י/2 שיעור שביעי, י/7 שיעור שמיני, יא/2 שיעור תשיעי
20.3.2020 שישי      
  21.3.2020 שבת      
28
22.3.2020 ראשון טיול שכבת יב'    
23.3.2020 שני אסיפת הורים רבע ג'   משכבת יב' יוזמנו בהזמנות אישיות עפ"י זימון מחנך
23.3.2020 שני יציאת המשלחת לפולין    
24.3.2020 שלישי יום המעשים הטובים    
24.3.2020 שלישי המשלחת בפולין    
25.3.2020 רביעי המשלחת בפולין    
26.3.2020 חמישי המשלחת בפולין    
26.3.2020 חמישי יום הבריאות והכש"ג    
27.3.2020 שישי המשלחת בפולין    
  28.3.2020 שבת המשלחת בפולין    
29
29.3.2020 ראשון חזרת המשלחת מפולין    
30.3.2020 שני סיום רבע ג'    
31.3.2020 שלישי חופשת פסח    
1.4.2020 רביעי חופשת פסח    
2.4.2020 חמישי חופשת פסח    
3.4.2020 שישי חופשת פסח    
  4.4.2020 שבת חופשת פסח    
30
5.4.2020 ראשון חופשת פסח    
6.4.2020 שני חופשת פסח    
7.4.2020 שלישי חופשת פסח    
8.4.2020 רביעי חופשת פסח    
9.4.2020 חמישי חופשת פסח    
10.4.2020 שישי חופשת פסח    
  11.4.2020 שבת חופשת פסח    
31
12.4.2020 ראשון חופשת פסח    
13.4.2020 שני חופשת פסח    
14.4.2020 שלישי חופשת פסח    
15.4.2020 רביעי חופשת פסח    
16.4.2020 חמישי חופשת פסח    
17.4.2020 שישי מועד ב' מחצית ב' מדעי(פיסיקה/ביולוגיה) יא' יב' מריאנה/מתן/מאיה
  18.4.2020 שבת      
32
19.4.2020 ראשון ועדות התאמה באגף החינוך עידנים ועמל 12:30-9:00
20.4.2020 שני      
21.4.2020 שלישי יום השואה והגבורה    
22.4.2020 רביעי      
23.4.2020 חמישי      
24.4.2020 שישי      
  25.4.2020 שבת      
33
26.4.2020 ראשון מפגש עם המפקח הרשותי, מנהל חברה ונוער ח"ח, של"ח, הכנה לצה"ל, מעורבות חברתית 15:30-14:00
27.4.2020 שני      
28.4.2020 שלישי יום הזיכרון    
29.4.2020 רביעי יום העצמאות    
30.4.2020 חמישי      
1.5.2020 שישי      
  2.5.2020 שבת      
34
3.5.2020 ראשון      
4.5.2020 שני מבחן בגרות בביולוגיה יב'4,יב'5 לנדאו מאיה
5.5.2020 שלישי גמר כדורשת ראש העיר    
6.5.2020 רביעי מעבדת חקר פיסיקה יב'4 הרץ מתן
7.5.2020 חמישי מבחן בגרות באנגלית שכבה יא'/יב' קופל גיא
8.5.2020 שישי      
  9.5.2020 שבת      
35
10.5.2020 ראשון     יוספה
11.5.2020 שני      
12.5.2020 שלישי חופשת ל"ג בעומר    
13.5.2020 רביעי      
14.5.2020 חמישי מבחן בגרות במתמטיקה שכבה יא'/יב' שירה גרוסמן
15.5.2020 שישי      
  16.5.2020 שבת      
36
17.5.2020 ראשון ועדה מלווה מס' 2 עידנים ורב תחומי 11:30-9:00
18.5.2020 שני צו אחוד שכבת יא'- חלק מהשכבה    
18.5.2020 שני מבחן בגרות מעבדה בביולוגיה יא'4,יא'5,יא'6 לנדאו מאיה
19.5.2020 שלישי      
20.5.2020 רביעי מבחן בגרות באזרחות משנה יב' כהן דקר
21.5.2020 חמישי יום ירושלים    
22.5.2020 שישי      
  23.5.2020 שבת      
37
24.5.2020 ראשון      
25.5.2020 שני גמר גביע ראש העיר כדורסל    
26.5.2020 שלישי      
27.5.2020 רביעי טכנולוגי   בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד
28.5.2020 חמישי חופשת שבועות    
29.5.2020 שישי חופשת שבועות    
  30.5.2020 שבת חופשת שבועות    
38
31.5.2020 ראשון      
1.6.2020 שני מבחן בגרות בתנ"ך משנה יב', יא'4 נעימי חנה
2.6.2020 שלישי      
3.6.2020 רביעי      
4.6.2020 חמישי שמור לטיול מורים    
5.6.2020 שישי שמור לטיול מורים    
5.6.2020 שישי תאריך אחרון להזרמת ציונים לסיום שנה    
  6.6.2020 שבת      
39
7.6.2020 ראשון פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני תל"א כל כיתות חינוך מיוחד באחריות לורי בהשתתפות כלל מורי הכיתות על פי חלוקה של לורי
8.6.2020 שני פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
8.6.2020 שני מבחן בגרות בלשון שכבה יא' צוות לשון
9.6.2020 שלישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
10.6.2020 רביעי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי פדגויות מצומצמות לסיום שנה    
11.6.2020 חמישי מבחן בגרות טכנולוגי/מדעי המחשב שכבה יא' בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד
12.6.2020 שישי      
  13.6.2020 שבת      
40
14.6.2020 ראשון סיכום שנה בספרייה 12:45 סמדר
15.6.2020 שני מבחן בגרות בהסטוריה יא'1,יא'3 נאמן מור
16.6.2020 שלישי      
17.6.2020 רביעי שמור למסיבת סיום יב' + טקס מצטיינים    
18.6.2020 חמישי חלוקת תעודות סיום שנה
שמור לטיול מורים
   
19.6.2020 שישי סוף רבעון רביעי    
19.6.2020 שישי שמור לטיול מורים    
  20.6.2020 שבת      
  21.6.2020 ראשון      
  22.6.2020 שני מבחן בגרות בספרות יא'2,יא'5,יא'6 יהב סעדיה
  23.6.2020 שלישי      
  24.6.2020 רביעי      
  25.6.2020 חמישי מבחן בגרות בפיסיקה יא'4,יב,4 מריאנה/מתן
  26.6.2020 שישי      
  27.6.2020 שבת      
  28.6.2020 ראשון      
  29.6.2020 שני מבחן בגרות טכנולוגי/גאוגרפיה שכבה יא' בוריס/אילה/עמליה/רחל ס./אלעד/גלית
  30.6.2020 שלישי      
  1.7.2020 רביעי      
  2.7.2020 חמישי      
  3.7.2020 שישי      
  4.7.2020 שבת      
  5.7.2020 ראשון      
  6.7.2020 שני מועד ב' בגרות באנגלית שכבות יא' יב' קופל גיא
  7.7.2020 שלישי      
  8.7.2020 רביעי מועד ב' בגרות במתמטיקה שכבות יא' יב' גרוסמן שירה
  9.7.2020 חמישי      
  10.7.2020 שישי      
  11.7.2020 שבת      
  12.7.2020 ראשון      
  13.7.2020 שני      
  14.7.2020 שלישי      
  15.7.2020 רביעי      
  16.7.2020 חמישי      
  17.7.2020 שישי      
  18.7.2020 שבת      
           
           
  9.1.1900 43